Doda wróciła z wakacji na Rodos i... nagrywa klip!

Wypoczęła na urlopie i zabiera się do pracy.

Doda pojechała " zresetować mózgownicę " ze swoim byłym/aktualnym (tego nie wie nikt) chłopakiem Błażejem Szychowskim do luksusowego hotelu na wyspie Rodos. Pełna energii i sił witalnych wróciła już do Polski, o czym poinformowała na swoim facebookowym profilu .

Doda.Doda. Screen z facebook.com

(Screen z facebook.com )

Na pocieszenie dla fanów, że tak długo na nią czekali, Doda wrzuciła na facebooka fotkę, na której wypoczęta i opalona frywolnie zerka w obiektyw.

Doda.Doda. Screen z facebook.com

(Screen z facebook.com )

Doda ledwo co wróciła z wakacji, a już zabiera się do pracy. Piosenkarka nagrała singiel "Fuck it" z raperem Fokusem, współzałożycielem legendarnej grupy hiphopowej Paktofonika. Teraz zamierzają nagrać do niego teledysk, o czym też informuje na swoim profilu:

Doda.Doda. Screen z facebook.com

W Internecie zdania o singlu są mocno podzielone. Jedni uważają, że raper się sprzedał nagrywając utwór z Dodą, inni zaś, że ten kawałek to jego manifest, że nie da się hejterom. Doda podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z Fokusem:

Doda.Doda. Screen z facebook.com

Nas akurat nie szokuje Doda nagrywająca hip-hopowy kawałek: po jej związku z Nergalem, który swego czasu wywołał przecież spore poruszenie w światku death metalowym, chyba już nic nas nie zdziwi.

A jak Wam się podoba Doda w hip-hopowej odsłonie?

 

Baisha

Zobacz także:

Rusin wspomina USA. Mieszkała tam z Lisem 4 lata! "Stojąc na balkonie, zastanawiałam się, czy skoczyć"

Miranda Kerr pozuje w... samych butach! A wcześniej? Zobacz jej rozbierane sesje!

Jak spędza czas córka milionera? Lesz jeździ drogim samochodem i...

Więcej o:
Copyright © Agora SA