Natalia Siwiec na okładce francuskiego pisma. Zarobiła PÓŁ MILIONA w TYDZIEŃ

Miss Euro 2012 znów pojawiła się na okładce jednego z magazynów. Tym razem postanowiła zabłysnąć na Zachodzie.

Natalia Siwiec pojawiła się ostatnio w sesji dla Playboya. W czwartek mogliśmy podziwiać jej gorące zdjęcia w magazynie dla panów. Siwiec nie traci jednak czasu wyłącznie na rozwój kariery w kraju. Od dawna pokazuje się również w zagranicznych magazynach. Tym razem miss Euro możemy podziwiać na okładce francuskiego "FHM" i wszystko wskazuje na to, że kariera rozwija się w piorunującym tempie, bo na koncie modelki zaledwie w tydzień pojawiło się pół miliona złotych!

Natalia Siwiec.Natalia Siwiec. mat. pras/

Chociaż zdjęcia nie są tak gorące, jak w sesji dla Playboya, Siwiec wygląda naprawdę dobrze. Jej fotki w bikini już znamy, ale ta jest zdecydowanie bardziej kusząca. Na szczęście graficy pisma nie przesadzili z poprawkami.

Natalia Siwiec.Natalia Siwiec. mat. pras/

Jak podaje Se.pl , Siwiec za sesję dla Playboya zgarnęła 100 tysięcy złotych. Niedługo pojawi się również w kampanii reklamowej napoju energetycznego, a za to dostanie aż 400 tysięcy. W tydzień Natalia Siwiec zarobiła więc pół miliona złotych. Modelka wie, jak wykorzystać swoje atuty i jedno jest pewne - nie marnuje swojej szansy.

Jak wam się podoba Siwiec w bikini? A może wolicie ją w ostrzejszej sesji? Myślicie, że należy jej się taka kasa?

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Playboy

Zobacz wideo

Pat

Zobacz także:

Natalia Siwiec: Najlepiej seks 3 razy dziennie!

Natalia Siwiec w Playboyu. Pokazała WSZYSTKO!

Mamy zdjęcia ze ŚLUBU Natalii Siwiec. TYLKO NAM zdradziła szczegóły

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.