Waszym zdaniem: Kristen Stewart, Rupert Sanders, Robert Pattinson - a może ta zdrada to tylko chwyt marketingowy?

W dniu, w którym informacja o romansie wyszła na jaw, wyszła na światło dzienne także "Królewna Śnieżka..." na DVD. Era "Zmierzchu" już się kończy. Czyżby wszystko było ukartowane, aby zwrócić uwagę mediów na odtwórców głównych ról?

Liberty Ross, żona reżysera Ruperta Sandersa, już w maju stwierdziła, że Kristen Stewart "ma w sobie coś paraliżującego". W maju Stewart i reżyser wybrali się z córką Sandersa na lody w Los Angeles. W maju odbyła się w Cannes premiera, na której Kristen i Robert zachowywali się tak, jakby nic ich ze sobą nie łączyło. Czyżby więc romans zaczął się, kiedy Stewart promowała swój najnowszy projekt - "Królewnę Śnieżkę i Łowcę"?

Zastanawiająca jest zgodność, jaka występuje w oświadczeniach obu stron. Są one prawie takie same, jakby były gotowe od dawna.

Kristen napisała:

Jest mi niezmiernie przykro z powodu bólu i kłopotów, jakie wyrządziłam bliskim mi osobom i wszystkim, których w jakiś sposób to dotyczy - pisze Stewart. - Ta chwilowa nieostrożność zagroziła najważniejszej rzeczy w moim życiu i osobie, którą kocham i szanuję najbardziej na świecie - Robowi. Kocham go, kocham go, tak strasznie przepraszam...

Rupert oznajmił:

Kompletnie oszalałem z bólu, który wyrządziłem swojej rodzinie. Moja piękna żona i cudowne dzieci są wszystkim, co mam na tym świecie. Kocham je całym swoim sercem. Modlę się, żebyśmy mogli przejść przez to razem.

Natomiast chwilę przed tym, kiedy zdjęcia Kristen i Ruperta pojawiły się w prasie, Liberty Ross wrzuciła na swojego Twittera małą "zapowiedź"... obrazek z podpisem:

Nie taka ładna i czysta, jak mogłoby się wydawać...

Liberty Ross.Liberty Ross. Screen z Twitter.com

Rupert Sanders, Liberty Ross.Rupert Sanders, Liberty Ross. Reuters

Show-biznes bywa okrutny. Kto wie, czy cały związek Kristen Stewart i Roberta Pattinsona nie był medialny? Teraz wszyscy fani "Zmierzchu" będą się zastanawiać, jak Kristen i Rob będą się zachowywali na premierze "Przed świtem 2."...

Mau

Zobacz także:

Kristen Stewart i Robert Pattinson w Cannes. Razem... a jednak osobno

Robert Pattinson jako... uwodziciel

Robert Pattinson jako Finnick Odair?!

Więcej o: