Internautki DOWALAJĄ Sandrze Dziwiszek. Dlaczego? Bo znów jest z Wojtkiem Szczęsnym

Antyfanki w natarciu.

Wojtek Szczęsny podzielił się na swoim profilu facebookowym radosną nowiną. Chociaż głośno było o jego rozstaniu z Sandrą Dziwiszek, bramkarz Arsenalu postanowił ukrócić plotki o byciu singlem. Zmienił status związku na "fejsie", a na jego tablicy pojawiło się zdjęcie Sandry opatrzone serduszkiem.

FB Wojciecha SzczęsnegoFB Wojciecha Szczęsnego Screen z Facebook.com/wojciechszczesny1

Gratulujemy! Naprawdę fajna z nich para. Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie. Natrafiliśmy na fanpage Dziwiszek, na którym aż roi się od ciekawych komentarzy na temat jej i Wojtka. Strona nie wygląda na oficjalną, a Sandra może nawet nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia. To, co znaleźliśmy, daje jednak mocno do myślenia.

FB Wojciecha Szczęsnego

Oto jeden z komentarzy zamieszczonych jakiś czas temu na fanpage'u. Zastanawiamy się, co myślą sobie ludzie, którzy wypisują tego typu rzeczy obok swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Może naprawdę są przekonani, że "pojazd" zakończony słowami "nie obraź się" i pozdrowieniami w stronę adresata się obroni?

FB Wojciecha Szczęsnego

Oto kolejna zwolenniczka taktyki "nie obraź się, piszę co myślę". Włos jeży się na głowie.

FB Wojciecha Szczęsnego

Nie zazdrościmy Sandrze Dziwiszek takich antyfanek. I po raz kolejny zastanawiamy się, czy Mark Zuckerberg nie powinien wprowadzić weryfikacji IQ użytkowników swojego portalu.

tommy

Zobacz także: Natalia Siwiec, Wojtek Szczęsny , Przemek Cypryański: ile mają WZROSTU? Oto samochody PIŁKARZY! Czym jeżdżą najwięksi mistrzowie murawy? [ZDJĘCIA] Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny wypoczywali na Mazurach [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.