W samochód Katie Holmes uderzyła CIĘŻARÓWKA! Nie wiadomo, czy Katie i Suri były w środku

W limuzynę aktorki uderzyła śmieciarka.

Samochód Katie Holmes w poniedziałkowy wieczór uległ kolizji. Wiadomo, że aktorka odebrała córkę z zajęć gimnastycznych w Chelsea Piers, skąd panie miały wrócić do swojego apartamentu. Nagle zza rogu wyjechała śmieciarka, która z impetem uderzyła w ekskluzywne auto.

Katie Holmes, Suri Cruise.Katie Holmes, Suri Cruise. Forum

Katie i Suri zazwyczaj siedziały z tyłu limuzyny, a mercedesa prowadził szofer. Czy tak było i tym razem? Na razie nie wiadomo. Z raportu policyjnego wynika, że nie zgłoszono ofiar wypadku. Śmieciarka uszkodziła boczną ścianę auta od strony kierowcy, z tyłu było ogromne wgniecenie. Nie ucierpiał również szofer mercedesa S550. Na miejscu zdarzenia szybko pojawiła się policja, która spisała zeznania i udokumentowała szkody. Policjanci rozmawiali też z kierowcami.

Jak donoszą " TMZ " " Daily Mail " na miejscu wypadku nikt nie widział Katie Holmes z córką. Chociaż nie jest wykluczone, że Katie i Suri mogły znajdować się w okolicy. Na zdjęciach opublikowanych przez X17Online jednak nie widać aktorki.

Katie Holmes, Suri CruiseKatie Holmes, Suri Cruise BUZZFOTO.COM/Josiah Kamau

Za wypadek odpowiada najprawdopodobniej kierowca śmieciarki. Nie wiadomo, czy Tom dowiedział się o całym zdarzeniu. Jak podają zagraniczne media, Suri kontaktuje się z ojcem za pośrednictwem wideo czatu, a Tom ma pojawiać się w Nowym Jorku w weekendy.

Katie Holmes, Suri CruiseKatie Holmes, Suri Cruise BUZZFOTO.COM/Josiah Kamau

Co sądzicie o tym zdarzeniu?

Pat

Zobacz także:

Katie Holmes wyśle córkę do katolickiej szkoły! Podjęła decyzję bez Toma?

Radosna Katie Holmes po rozstaniu. Zabrała Suri na wycieczkę do zoo!

Tom Cruise, jego kobiety i ta trzecia. SCJENTOLOGIA

Więcej o: