Katie Holmes wyśle córkę do katolickiej szkoły! Podjęła decyzję bez Toma?

Aktorka chce wysłać Suri do elitarnej szkoły.

Katie Holmes rozgląda się za odpowiednią szkołą dla swojej córki. Jak podaje " E ", aktorka najprawdopodobniej osiądzie w Nowym Jorku i właśnie tam szuka odpowiedniego miejsca dla 6-latki. Holmes zależy na dobrym wykształceniu Suri i powrocie do korzeni. Wyrwanie się spod opieki scjentologów sprawiło, że aktorka szybko wróciła do wiary katolickiej, którą chce zaszczepić również w córce. Małżeństwo zawarło co prawda ugodę, ale czy to oznacza, że tylko Katie będzie decydowała o przyszłości ich córki? Raczej nie.

Katie Holmes, Tom Cruise, Suri Cruise.Katie Holmes, Tom Cruise, Suri Cruise. ZUMAPRESS.COM/Cityfiles

Wybór szkoły dla Sur był również podyktowany chęcią oderwania się od przeszłości. Aktorka postanowiła zapisać córkę do Convent of the Sacred Heart, którą ukończyły Lady Gaga i Paris Hilton. Prestiżowa szkoła katolicka na Manhattanie, za którą miesięcznie Holmes zapłaci 38 tysięcy dolarów, działa według surowych zasad. Dziewczęta muszą uczestniczyć w cotygodniowej mszy. Czyżby Katie chciała zrobić na złość Tomowi? Ojciec również ma głos w planowaniu przyszłości córki i z pewnością niechętnie przyjmie tę wiadomość. Tym bardziej, że zobowiązał się płacić miesięczne alimenty w wysokości 70 tysięcy dolarów.

Katie Holmes, Suri CruiseKatie Holmes, Suri Cruise BUZZFOTO.COM/Josiah Kamau

W Nowym Jorku znajduje się kilka prestiżowych szkół, za które trzeba słono zapłacić. Ale Katie Holmes z pewnością nie jest bez grosza. Świadczy o tym chociażby wynajęty przez nią apartament, za który miesięcznie musi zapłacić 12 tysięcy dolarów.

Katie Holmes, Suri CruiseKatie Holmes, Suri Cruise X17ONLINE.COM/T/X17online.com

Aktorka brała też ponoć pod uwagę Horace Mann, która oferuje zajęcia w języku łacińskim, greckim, mandaryńskim i rosyjskim, czy The Spence School. W The Spence uczyli się Gwyneth Paltrow, Emmy Rossum i Kerry Washington. Jeśli Suri chciałaby iść w ślady rodziców powinna z pewnością wybrać High School of Performing Arts. Chociaż szkoła nie jest prywatna, wychowała wiele gwiazd. Ukończyli ją: Jennifer Aniston, Robert De Niro, Ala Pacino czy Liza Minnelli.

Suri Cruise - fashion victimSuri Cruise - fashion victim fot. East News

Czyż ta Suri nie jest śliczna?

Zobacz wideo

Pat

Zobacz także:

Ależ ona teraz wygląda! Zobacz wszystkie METAMORFOZY Sonii Bohosiewicz!

Ronaldo, Casillas, Pique... Euro 2012 za nami, teraz czas na ŚLUBY piłkarzy?

Co Anna Przybylska porabia na plaży? Spaceruje, opiekuje się synkiem...

Więcej o: