Doda myśli o MAŁŻEŃSTWIE: Ksiądz, który będzie udzielał mi ślubu, musi mieć żonę

Doda jak zwykle uzewnętrzniła się na swoim Facebooku.

Doda , jak to Doda, po raz kolejny na swoim profilu na Facebooku nawiązuje w swojej wypowiedzi do religii. Tym razem, ze swoimi fanami podzieliła się informacją, że sakramentu będzie mógł udzielić jej tylko i wyłącznie ksiądz, który jest w związku małżeńskim. Do takiego wniosku doszła, będąc na ślubie znajomych, który zdecydowanie przypadł jej do gustu.

Byłam na jednym z bardziej wyluzowanych ślubów ever [kiedykolwiek- przyp. red], było genialnie! Wzruszające i mądre nabożeństwo... Na pewno "zapożyczę" jedno- ksiądz, który będzie udzielał mi ślubu, będzie musiał mieć żonę :)))- wyznała.

Doda tym samym ponownie podkreśla, że nie akceptuje religii katolickiej, w której księża, jak wiadomo, żyją w celibacie. Jak argumentuje swoje przemyślenia?

Ciężko wziąć do serca rady wegetarianina, jak usmażyć steka - zażartowała.

Pomijając fakt jej niechęci do religii katolickiej, trudno nie zauważyć, że Doda wspomina o ślubie. W jej przypadku jest to niemałym zaskoczeniem. Zastanawia nas bardzo fakt, z kim mogłaby go wziąć. Na razie nie komentuje swojego powrotu do Błażeja Szychowskiego, z którym rozstała się kilka miesięcy temu. Może chce znowu spróbować z Radosławem Majdanem? Niedawno, w wywiadzie dla "Wprost" przyznała, że stara się poprawić relacje ze swoim byłym mężem. Zastanawiające...

Doda swoją wypowiedź uzupełniła zdjęciem... pupy. Fotografia odnosi się do jej słów, dotyczących osób, które obgadują ją za plecami.

Jak to się komuś to nie podoba i właśnie obgaduje mnie za moimi plecami, niech ma pewność, że jego słowa spływają po nich i lądują właśnie tu - stwierdziła.

Doda.Doda. fot. screen Facebook

Jak myślicie, o co może jej chodzić?

Zobacz wideo

qwerty

Zobacz także:

Polskie gwiazdy w SKĄPYCH STROJACH na okładkach. Kto prezentuje się najlepiej?

Gwiazdy w za krótkich spódniczkach i ponętnych sukienkach. Seksownie?

Doda w seksownym bikini PRĘŻY SIĘ na basenie i tańczy na RURCE!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.