Iker Casillas i Sara Carbonero w sierpniu staną na ślubnym kobiercu!

A jednak! Para potwierdziła doniesienia o ślubie.
Koniec tajemnicy. Nasz ślub będzie 12 sierpnia w Toledo - tą wspaniałą wiadomością podzieliła się ze swoimi fanami na Facebooku Sara Carbonero.

Sara Carbonero.Sara Carbonero. Forum

Sara poznała swojego partnera, utytułowanego bramkarza reprezentacji Hiszpanii Ikera Casillasa, oczywiście... na boisku. Stojąc za bramką i relacjonując mecze dla stacji telewizyjnej Telecinco. Oficjalnie są parą od 2010 roku. Nie raz zdarzało się, że Iker udzielał wywiadu własnej dziewczynie tuż po ostatnim gwizdku sędziego.

Sara Carbonero.Sara Carbonero. Reuters

Euro 2012. Euro 2012.  forum

Internautów do dziś rozczula filmik z ich rozmowy po Mistrzostwach Świata w 2010 roku. Hiszpanie wygrali, więc Carbonero musiała przeprowadzić wywiad z kapitanem drużyny. Wzruszony zwycięstwem Casillas postanowił podziękować wszystkim, którzy go wspierali. Nie zważając na to, że jego dziewczyna jest w pracy, pocałował ją na oczach milionów widzów.

Informacje o zbliżającym się ślubie tej pary jako pierwszy podał hiszpański magazyn "Lecturas" - wiadomość o planach Casillasa i Carbonero pojawiła się w marcu. Dziś z "Lecturas" możemy się już dowiedzieć, że zaproszenie na przyjęcie dostanie aż 900 osób. Kto zostanie zaproszony? To na razie jest tajemnicą.

Trzeba przyznać, że to dla Casillasa bardzo radosny czas. Jest kapitanem drużyny, która pobiła właśnie światowy rekord i wygrała trzy finały mistrzostw z rzędu, a do tego za miesiąc żeni się ze swoją nieziemsko piękną i szaleńczo w nim zakochaną dziewczyną. Do pełni szczęścia brakuje chyba tylko synka, którego będzie mógł wychować na kolejną gwiazdę piłki nożnej.

Saw

Zobacz także:

OTO ZWYCIĘZCY EURO 2012! Zobaczcie, co robią hiszpańscy piłkarze, gdy nie są na boisku! [FOTO]

Euro 2012 za nami. Hiszpanie cieszą się ze zwycięstwa! [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.