Urszula Dudziak udaje kobietę z SEKSTELEFONU!

Wkręcił ją Kamila Nosel.

Kamil Nosel zadzwonił do Urszuli Dudziak z propozycją, by wcieliła się w rolę pani z... sex telefonu. Oczywiście cała sytuacja była żartem na potrzeby programu " Nosel kręci w Radiu Zet ". W jaki sposób dziennikarzowi udało się nabrać piosenkarkę?

Tym razem wcielił się w osobę z produkcji programu Szymona Majewskiego . Dziennikarz chciał zaprosić Dudziak do udziału w jego show.

Ja bardzo go lubię, ja go kocham, właściwie to go ubóstwiam, ale to wszystko proszę załatwiać przez moją menadżerkę - odpowiedziała profesjonalnie wokalistka.

Nosel jak zwykle wybrnął z sytuacji i przeszedł do konkretów. Opowiedział, na czym ma polegać jej rola w programie Szymona.

Chcemy zrobić taki wkręt z Tomkiem Jacykowem, za pośrednictwem pani. My będziemy się podpinać do telefonu Tomka Jacykowa. I Tomek Jacyków za każdym razem jak wybierze jakiś numer będzie się dodzwaniał do pani i uwaga... Pani będzie reprezentowała sex telefon - wytłumaczył Nosel.

Scenariusz żartu bardzo rozbawił piosenkarkę. Nerwowo się zaśmiała

To może być dosyć ciekawe, no! - stwierdziła lekko zakłopotana Dudziak . - Mamy teraz to nagrać?

Kamil Nosel poprosił ją o małą próbkę możliwości. Miało to ułatwić napisanie scenariusza.

Ok. Załóżmy że telefon dzwoni. Mówię -zaczęła Dudziak .

W tej chwili momentalnie zmieniła głos na zdecydowanie seksowniejszy.

Dzień dobry, dzień dobry panu. Przede wszystkim muszę panu powiedzieć, że pan ma taaaaaki seksualny głos i na pewno pan jest pięknie zbudowany. Jest pan na pewno wysportowany - szeptała wokalistka.

Nosel przerwał jej, prosząc o coś erotycznego. Dudziak momentalnie się poprawiła.

Na pewno ma pan piękne uszy...I na pewno ja bym bardzo chciała musnąć... MOIMI WARGAMI pana uszko - szeptała dalej wokalistka. - Jedno uszko, drugie uszko...

Jak na żarty Nosela zareagowała Dudziak, gdy dowiedziała się, że jest na antenie, posłuchasz tutaj . Jej reakcja była bardzo spontaniczna! Najważniejsze, że ma do siebie duży dystans! :)

qwerty

Zobacz także:

Ewa Farna płacze mówiąc o wypadku: Moje dłonie były pełne krwi

Tak się bawi WARSZAWKA! CZTERY imprezy w JEDEN DZIEŃ!

Znane Polki pochwaliły się mamami i córkami!

Więcej o: