Honey: Prezentuję wyższe wartości intelektualne niż Paris

Honorata Skarbek była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. O czym rozmawiali?

Na początku programu, Kuba zapytał, czy może zwracać się do Honoraty per "Honey". Dowiedział się, że chociaż tak mówi na nią większość osób, niektórzy zwracają się do niej inaczej.

Tusia. - Honorota wyznała, jak nazywają ją domownicy.

To przezwisko oczywiście wywołało wielki zachwyt Kuby, który miał kolejny temat do żartów...

Showman wypytywał Honey o jej karierę, spełnione marzenia, o bloga, który prowadzi. Dziwił się, że młoda dziewczyna pozuje w drogich ciuchach, wypytywał chociażby o kreacje Dolce&Gabbana.

Z racji tego, że mam popularnego bloga, zgłasza się do mnie mnóstwo firm z całej Europy, które po prostu dają mi te rzeczy w zamian za reklamę i pokazanie ich w swoich stylizacjach. - wytłumaczyła Kubie Honey.

Blog Honoraty funkcjonuje więc na tych samych zasadach, co strony większości szafiarek - dostają one produkty (ubrania, dodatki) w zamian za uwzględnienie ich w swoich wpisach.

Kolejnym wątkiem, jaki poruszył Kuba, była seksualność Honey, był ciekawy, czy jest świadoma tego, że mogą się nią interesować nie tylko ludzie w jej wieku, ale i np. starsi mężczyźni. Pytał, czy zna "Lolitę", jednak piosenkarka nie kojarzy tej historii. Jednak Honey uważa, że w tym momencie nie wzbudza jeszcze zainteresowania wśród starszej części publiczności.

Chyba nie dobiłam jeszcze do tego targetu. - stwierdziła.
Chcę robić muzykę przez większość swojego życia, póki będę miała ku temu możliwości i wiadomo, że to będzie się cały czas rozwijać, mój target cały czas będzie się zwiększał. Może nawet kiedyś Ty przyjdziesz na mój koncert. - dodała.

Kuba zastanawiał się, czy Honey jest warszawską Paris Hilton. Stwierdził, że dobrze wygląda, chodzi na imprezy. Dziewczyna jednak stanowczo odcięła się od tego porównania:

Wydaje mi się, moją skromną opinią, że prezentuję nieco wyższe wartości intelektualne niż np. Paris (...). Postrzegam świat pod wieloma innymi wartościami, niż np. pieniądze i chichuachua w torebce. - powiedziała.

Honey wyznała, że ma w życiu szczęście, Kuba stwierdził, że jej życie to polska wersja słynnego amerykańskiego snu.

Wiele jest osób, młodych osób, dziewczynek, które patrzą wpatrzonym wzrokiem np. w telewizor gdzie leci Britney Spears, tak jak za moich czasów, i marzą o tym, by rzeczywiście kiedyś znaleźć się po drugiej stronie ekranu. I poprzez ten mój okres kilku lat ja rzeczywiście się znalazłam. - zdradziła.

Piosenkarka stwierdziła, że swoją działalnością stara się nawoływać młodych ludzi, aby wierzyli w siebie, w swoją wartość i cele, jakie sobie wyznaczają. Aby nie dali się stłamsić ludziom, którzy chcą im podciąć skrzydła. Honey to młoda dziewczyna, która wie, czego chce i krok po kroku realizuje swoje zamierzenia. To, że jest naprawdę utalentowana udowodniła śpiewając w programie a capella refren utworu "Sabotage" - wypadła naprawdę genialnie!

Śledzicie karierę Honey? Kibicujecie jej?

nn

Zobacz także:

Honey w neonowych czółenkach. W którym zestawieniu lepiej?

Marina Łuczenko, Honorata Skarbek i Klaudia Halejcio lansują się na salonach [FOTO]

Honorata Skarbek pyta Was o radę: z grzywką czy bez?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.