Uczestniczka show oskarża Gessler: Rewolucji nam nie zrobiła, ale wyciągnęła rodzinne brudy

Nieudane "Kuchenne rewolucje".

Magda Gessler może mieć powody do zmartwień. Ostatnio pojawia się coraz więcej negatywnych opinii pod adresem "Kuchennych Rewolucji", które teoretycznie mają przysporzyć lokalowi gastronomicznemu popularności. Tym razem do dziennikarzy opolskiej gazety.pl trafiła ostra wypowiedź Andżeliki Lam, właścicielki lokalu "Kapitan Nemo".

Magda Gessler.Magda Gessler. screen z TVN

Rewolucji nam tu nie zrobiła, natomiast zniesmaczyła wyciąganiem w programie rodzinnych brudów - poskarżyła się.

Pamiętacie pierwszy odcinek nowej serii, w którym restauratorka się zatruła nieświeżymi mielonymi?

We flaczkach same śmieci. Do d**y to wszystko - mówiła wówczas swoim zwyczajem Gessler .

Magda Gessler.Magda Gessler. screen z TVN

Lam twierdzi, że jej rodzinę przedstawiono w złym świetle i oczerniono restaurację. Mimo, że podpisali umowę o zezwoleniu na użycie wizerunku, uważają, że brak wpływu na efekt końcowy jest niesprawiedliwy.

Zrobiło mi się bardzo przykro, jak go zobaczyłam. Ten program miał być o naszej kuchni, naszej restauracji, a skupiał się na rodzinnych konfliktach, na naszych osobistych sprawach, epatował sytuacjami wyciętymi z kontekstu - wspomina Andżelika Lam, właścicielka Kapitana Nemo.

Okazuje się, że właściciele restauracji w Skarbimierzu oczekiwali zupełnie innego efektu. Andżelika Lam skarży się również na to, że ostatnio mają mniej gości.

Nie wiem, czym jest to spowodowane, że ludzie wolą zamówić catering w pobliskim Brzegu, zamiast przyjechać do nas na obiad. Mamy stałych klientów, którzy bywali także przed "Kuchennymi rewolucjami", ale oni są spoza Skarbimierza. Ludzie przyjeżdżają naprawdę z daleka, a okoliczni mieszkańcy do nas nie zaglądają.

Magda Gessler.Magda Gessler. fot. TVN

Wygląda na to, że właścicielka myślała, że udział Magdy Gessler w programie zapewni jej konkretny zysk i obłożenie w lokalu. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że medialna popularność w końcu kiedyś się kończy.

Każdy uczestnik podpisuje umowę, godząc się na formułę programu Magdy Gessler. Uważacie, że właścicielka lokalu chce znowu zyskać rozgłos? A może producenci programu faktycznie dopuścili się nadużyć?

Magda Gessler.Magda Gessler. fot. KAPIF

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem !

ralph

Zobacz także:

Mroczne sekrety "Kuchennych rewolucji": Restauratorzy PŁACĄ 100 tysięcy złotych za udział w programie?! TVN zaprzecza Magda Gessler SPRZECZA SIĘ z bratem na wizji! Gessler w "Kuchennych rewolucjach": Jak mnie można było k***a w taki syf wprowadzić? Kiła i mogiła!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.