Rafał Radomski zostanie prezenterem Kotka!

Półfinalista Must be the music zgodził się podjąć współpracę z naszym portalem. Zostanie prezenterem programu Kotek TV, gdzie na bieżąco będzie komentował najważniejsze wydarzenia ze świata show-biznesu!

19-latek zadebiutował niedawno w sieci ze swoim singlem "Dziś tego chcę", a premiera jego płyty jest planowana na koniec roku. Kotek miał niedawno możliwość poznać Rafała osobiście. Szybko się wtedy okazało, że wokalista ma świetną orientację w branży muzycznej i filmowej, a także umie bardzo ciekawie o tym opowiadać

Redakcja postanowiła więc stworzyć program, w którym Rafał spróbuje swoich sił. Telewizja Kotka będzie Waszą platformą skłaniającą do dyskusji. I - jak zwykle - to od Was będzie zależało, czego będą dotyczyć kolejne odcinki!

Wolicie posłuchać o muzycznych nowościach? A może o niedocenionych artystach, na których warto zwrócić uwagę? Bardziej ciekawią Was zapowiedzi premier kinowych, czy raczej ploteczki z życia filmowych gwiazd?  Napiszcie, jak powinna wyglądać telewizja Kotka!

Rafał przeczyta wszystkie Wasze komentarze i weźmie je pod uwagę przy planowaniu kolejnych odcinków programu. Choć występował już w telewizji, nigdy dotąd nie mierzył się z takim wyzwaniem, jakim jest rola prezentera.  Widać po nim, że trochę się stresuje tym, jak go ocenicie

Mam nadzieję, że będzie dobrze! - mówi ze śmiechem

Jaki program chcielibyście obejrzeć na Kotku? Napiszcie!

Zobacz także:

Rafał Radomski z "Must be the music" wydał swój pierwszy singiel! [WIDEO]

Rafał Radomski ŚCIĄŁ WŁOSY! Nie chce porównań z Bieberem [ZDJĘCIA]

Więcej o: