Iza Miko DOCENIONA przez twórców amerykańskiego serialu!

Sukces polskiej gwiazdy.

Iza Miko jest jedną z niewielu polskich aktorek, które osiągają sukcesy za granicą, spełniając swój amerykański sen. Producenci znanego w Stanach, kultowego serialu "Prawo i porządek", w którym nasza gwiazda zagrała jedną z ról drugoplanowych, postanowił nominować ją do prestiżowej nagrody Emmy. Co roku Amerykańska Akademia Telewizyjnej Sztuki i Nauki z siedzibą w Los Angeles wyróżnia najlepsze seriale i programy TV, a także docenia wysiłki aktorskie.

Już sama decyzja producentów serialu Prawo i Porządek jest dla mnie wyróżnieniem i bardzo mnie cieszy - wyznała nam Iza Miko.

Miko po raz kolejny poświęciła się do roli. Wszyscy mamy w pamięci jej wulgarną scenę seksu z filmu "Park". Tym razem na potrzeby serialu gwiazda całowała się z dużo starszym od siebie mężczyzną, który spokojnie mógłby być jej dziadkiem. Wygląda na to, że na razie drogą do sukcesu Miko w Stanach są kontrowersyjne role, eksponujące jej seksualność.

Zobacz wideo

Iza Miko.Iza Miko. Screen z funnyordie.com

Aż miło się robi, gdy słyszymy, że Iza Miko znów dostała angaż w amerykańskiej produkcji. Aż miło się robi, gdy słyszymy, że Iza Miko znów dostała angaż w amerykańskiej produkcji.  Plotek Exclusive

O ile Iza Miko za granicą pokazuje swoje możliwości i umiejętności aktorskie, to w Polsce niestety wybiera bardzo słabe produkcje, które wręcz zniechęcają do śledzenia jej kariery. Film "Kochaj i tańcz", w którym zagrała główną rolę mógłby spokojnie konkurować z ostatnią polską megaprodukcją "Kac Wawa".

kadr z klipukadr z klipu kadr z klipu

Nie mniej życzymy aktorce sukcesów! Trzymamy kciuki. Przynajmniej jej ostatnio nie wycinają...

ralph

Zobacz także:

Miko i Rosati na imprezie w Hollywood. Seksowny dekolt vs. prześwitujące koronki

Iza Miko jest na ostrej diecie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.