"Mięsny jeż" podbija internet! Poznaj bohaterów serialu

Wielki sukces serialu?

Kilka dni temu filmik z fragmentem odcinka serialu "Pamiętniki z wakacji" zrobił wielką furorę wśród internautów. Stało się tak za sprawą "mięsnego jeża", czyli potrawy przygotowanej przez jedną z postaci - Beatę. Internautów rozśmieszyła (lub zażenowała) piosenka o treści: "Mięsny jeż, mięsny jeż, Ty go zjesz, Ty go zjesz".

 

W przeciągu kilku dni filmik z "mięsnym jeżem" stał się jednym z najpopularniejszych internetowych wirali w tym tygodniu. Jak donosi Huffington Post , "mięsny jeż" znalazł się na 4. miejscu spośród 9 najczęściej oglądanych filmików z YouTube'a.

Popularność głównych bohaterów serialu w Polsce z dnia na dzień stawała się coraz większa. Wystąpili niedawno w programie śniadaniowym "Co się kręci" i opowiedzieli o tym, jak ludzie reagują na ich widok.

Jesteśmy rozpoznawani na ulicy. Ludzie zaczepiają, niektórzy rzucają się na szyję. Wczoraj po przyjeździe do Warszawy jak wyszliśmy coś zjeść, kobieta na środku sklepu rzuciła nam się na szyję: "Boże, jacy wy jesteście super! Szkoda, że mój syn nie może zobaczyć was na żywo." Tam w miasteczku, gdzie mieszkam, jeden pan zapytał się, czy może sobie ze mną zrobić zdjęcie, bo jego dziewczyna też mu nie uwierzy - opowiadała Katarzyna Malinowska, serialowa Beatka.
 

Co o tym sądzicie?

Więcej o: