Imponujące metamorfozy Książkiewicz i Szwed. Która wygląda lepiej?

Metamorfozy polskich aktorek.

Niektórzy twierdzą, że kobiety są jak wino. Im starsze, tym piękniejsze! Ola Szwed ma zaledwie 21 lat, a wygląda bardzo dojrzale i seksownie. Widzowie mogą kojarzyć ją z serialu "Rodzina zastępcza", gdzie jako dziesięciolatka zaistniała rolą sympatycznej Elizy.

Przez te wszystkie lata przechodziła odważne metamorfozy, dorastając na naszych oczach. Miała swoje pięć minut również w programach rozrywkowych. Wygrała show "Gwiazdy tańczą na lodzie" emitowanym przez TVP. Idąc za ciosem, wzięła udział w XI edycji "Tańca z gwiazdami", zajmując dziewiąte miejsce. Zaproszono ją również do udziału w gwiazdorskim konkursie wokalnym " Jak oni śpiewają", gdzie odpadła tuż przed finałem

FORUM/Krzysztof Jarosz

Aktorka na przestrzeni lat dorosła. Pokazała nawet swoje kobiece wdzięki na łamach "Playboya". Wprawdzie ostatnio nie dostaje propozycji, ale nie przeszkadza jej to w pojawianiu się na salonach. W zeszłym tygodniu, na gali "Viva Comet" pojawiła się w zaprojektowanej przez siebie sukience, prezentując nowego chłopaka i odmienioną fryzurę. Chce o sobie przypomnieć?

Inną gwiazdą, która zwróciła naszą uwagę na "Viva Comet", była niezwykle seksowna Weronika Książkiewicz. Gwiazda zaprezentowała się w ekstrawaganckiej małej czarnej i bardzo kobiecej fryzurze. Pokazała nawet pupę...

Weronika Książkiewicz.Weronika Książkiewicz. Kapif

Polska aktorka zawsze była kojarzona z długimi, prostymi blond włosami. Długo nie mogła się zdecydować na zmianę wizerunku grzecznej długowłosej dziewczynki.

Weronika Książkiewicz.FORUM/Marcin Dlawichowski

Gdy zdecydowała się na ścięcie włosów, jej wygląd zyskał tzw. pazur. Z uroczej blondynki, zaczęła przeobrażać się w prawdziwą kobietę. Rozważniej zaczęła wybierać kreacje i dodatki. Zaowocowało to pozytywnymi komentarzami znanych modowych portali internetowych. Zmiana wizerunku zaczęła przynosić jej więcej propozycji zawodowych. Podobnie jak Szwed, pojawiła się w tanecznych show: "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Taniec z gwiazdami". Niestety z tego drugiego zrezygnowała ze względów zdrowotnych.

Weronika Książkiewicz.

Może i tym razem Książkiewicz myśli, że metamorfoza otworzy jej drogę do nowych produkcji.

A Waszym zdaniem, która metamorfoza jest ciekawsza? Zagłosujcie w sondażu!

Weronika Książkiewicz.

ralph & pipsi

Zobacz także:

Gwiazdy, które dorastały na naszych oczach

One pokazały za dużo. PRZYPADKIEM?

Ola Szwed ścięła włosy!

Która aktorka wygląda lepiej?
Więcej o:
Copyright © Agora SA