Kotek Express: Pracownicy Rutkowskiego zatrzymani w Berlinie; Do Kaliforni zbliża się 25 mln ton śmieci po japońskim tsunami

Dziś 14 lutego - święto Zakochanych. Do wakacji pozostało 136 dni!

Do Kalifornii zbliża się 25 mln ton śmieci po japońskim tsunami

Do zachodniego brzegu Stanów Zjednoczonych zbliża się 25 mln ton śmieci, które wędrują po oceanie po japońskim trzęsieniu ziemi i tsunami. Ich powierzchnia na morzu odpowiada wielkości Kalifornii, której plaże mogą zaatakować w pierwszej kolejności.

- Te masy śmieci mogą zawierać dosłownie wszystko, co pływa - tłumaczy Curtis Ebbesmeyer z Peninsula College, którego cytuje portal huffingtonpost - Mogą to być kawałki domów łodzie, części statków, meble, samochody, a nawet - o zgrozo - ludzkie szczątki - ostrzega.

Pracownicy Rutkowskiego zatrzymani w Berlinie. Chcieli uprowadzić 21-latkę? Rutkowski zaprzecza

Czterech pracowników firmy Krzysztofa Rutkowskiego zostało zatrzymanych w Berlinie. Według niemieckich mediów próbowali porwać 21-letnią Polkę, Monikę G. Porwanie zlecili - według niemieckiej prasy - rodzice Moniki lub sam jej ojciec. Nie akceptował on męża córki. Sam Rutkowski zaprzecza, że jego ludzie zostali zatrzymani. Mówi też, że nie porywał żadnej kobiety, a akcja dotyczyła gangu kradnącego TIR-y.

Od wieczora obfite opady śniegu. Sprzęt odśnieżający w najwyższej gotowości

Zima nie odpuści, choć mrozy zelżeją. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu i silnym wiatrem. Opady przyniesie ciepły front atmosferyczny, który od zachodu nasunie się nad nasz kraj. Jak mówi Maria Waliniowska z IMGW, w całym kraju może spaść kilkanaście centymetrów śniegu. Cieszycie się?

Zbigniew Zamachowski się rozwodzi. Ma romans ze znaną dziennikarką?

Znany aktor Zbigniew Zamachowski złozył pozew rozwodowy i rozstał się z żoną. Od pewnego czasu na salonach krążą plotki o romansie Zamachowskiego z dziennikarką Moniką Richardson. Para spędza ze sobą dużo czasu, parę razy pokazali się nawet publicznie. Myślicie, że mają romans?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.