Beyonce chce zarobić na córce miliony!

Wszyscy zachwycają się najbardziej oczekiwanym dzieckiem show-biznesu. Spekulacje na temat tego, czy Beyonce jest rzeczywiście biologiczną matką dziewczynki nie ustają. Teraz wszyscy czekają na zdjęcia małej Blu Ivy.

Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali pierwszych zdjęć Beyonce po porodzie. Teraz media czekają na zdjęcie Blu Ivy. Mama piosenkarki przyznaje, że jej wnuczka jest śliczna. W jednym  wywiadów mówi:

Blue Ivy ma się świetnie. Jest piękna, nie mogę się na nią napatrzeć! Ma dopiero miesiąc, musimy więc dać jej czas przed debiutem w mediach.

Maleństwem zachwycała się już jakiś czas temu Kelly Rowland , która była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o ciąży piosenkarki:

Ona jest absolutnie przepiękna! Mówię to z takim ogromnym uśmiechem na twarzy. Jestem taka podekscytowana z powodu Beyonce. Nie mogłam przestać patrzeć na Blue!

Jeszcze nie wiadomo, czy Beyonce i Jay-Z zdecydują się sprzedać pierwsze zdjęcia dziecka do kolorowych magazynów. Źródła podają, że może chodzić o kwotę miliona dolarów! Chyba jeszcze za wcześnie na zdjęcia, bo przecież dziewczynka ma dopiero miesiąc.

Rodzice chcą jednak zastrzec imię córki. Złożyli wniosek o ochronę imienia dziewczynki. Zastrzeżenie imienia pozwoli wykorzystać je w późniejszym reklamowaniu nim różnych produktów. Odrzucono już wniosku dwóch firm, które starały się opatentować zwroty zawierające imię dziewczynki. Teraz o zastrzeżenie nazwy stara się firma "Beyonce BGK Trademark Holdings" i...zapewne jej się uda.

Myślicie, że Beyonce chce powiększyć w ten sposób swój majątek?

Beyonce.Beyonce. JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

Zobacz także:

Jak Beyonce wygląda po porodzie?

Beyonce wkracza na uniwersytet. Będą wykłady o twórczości artystki!

To Oprah Winfrey, a nie Kelly Rowland, będzie chrzestną dziecka Beyonce!

Więcej o: