Anja Rubik bryluje na SALONACH!

Polska modelka pracuje tylko z najlepszymi!

Anja Rubik pojawiła się ostatnio w dwóch prestiżowych wydarzeniach. Podczas pokazów mody w Paryżu gościła na uroczystej kolacji dla Yves Saint Laurent oraz na imprezie francuskiego Vogue'a . Na obu galach wyglądała kwitnąco!

Anja RubikAnja Rubik mat. prasowe D'vision

Na imprezie francuskiej biblii mody dla Versace nie zabrakło gwiazd. Byli znani fotografowie, najlepsze modelki oraz osoby związane ze światem modelingu i kina, między innymi Anna Wintour, Emmanuelle Alt, Diane Kruger czy Anna Dello Russo. Wśród tych celebrytów lśniła nasza polska gwiazda Anja Rubik.

Emmanuelle Alt, Anja RubikEmmanuelle Alt, Anja Rubik mat. prasowe D'vision

Anja RubikAnja Rubik mat. prasowe D'vision

Jednak dla modelki czas spędzony w stolicy mody to nie tylko dobra zabawa, ale tez ciężka praca. Anja Rubik pokazała się na wybiegu u Elie Saab prezentując najnowszą kolekcję na wiosnę-lato 2012. W delikatnych i przeźroczystych sukniach wyglądała eterycznie. Kreacje były wykonane z tak cienkich materiałów, że podczas niektórych prezentacji osoby oglądające pokaz mogły podziwiać piękne piersi modelki.

Anja Rubik jest niekwestionowaną muzą wielkiego mistrza Karla Lagerfelda . Tym samym nie mogło jej także zabraknąć na pokazie kolekcji Chanel na najbliższy sezon. Branża z wielką uwagą przygląda się kolejnym dziełom autorstwa 78-letniego już projektanta. Dla nas jednak najważniejszy był polski akcent na wybiegu, Anja Rubik. Modelka jak zwykle stanęła na wysokości zadania i w sukience z tiulowym dołem, obniżonym stanem i białym kołnierzykiem wyglądała trochę jak uczennica z pensji, a trochę jak piękność rodem z lat 20. Tylko Anja umie budzić tak skrajne emocje.

Anja RubikAnja Rubik mat. prasowe D'vision

Karlowi Lagerfeldowi pomysłów nie brakuje. Ostatnio stworzył tańszą linię odzieży "Karl". Utrzymana w ulubionej, czarno-białej kolorystyce projektanta linia ubrań została zaprezentowana na ulicach Paryża. Kolekcję promował także spot reklamowy. Również do współpracy przy tym projekcie, Lagerfeld zaprosił Anję Rubik. w rytm muzyki puszczanej przez Dj-a Karla tańczy nasza top modelka.

 

Klu

Zobacz także:

Bohosiewicz jest w ciąży. Co z jej rolą w serialu?

Kinga Preis na SZCZYCIE!

One wypiękniały po ślubie

Więcej o: