Wiśniewski zdradza szczegóły swojego ślubu

Kiedy i jaką uroczystość planują?

Wokalista popularnego kiedyś zespołu Ich Troje znowu bierze ślub. Tym razem partnerką Michała Wiśniewskiego jest Dominika Tajner, której oświadczył się na początku lipca zeszłego roku. We wczorajszym "Dzień dobry TVN", muzyk opowiadał, jaki ślub planują:

Generalnie powiem Wam tak. Jak to w życiu bywa, ślub musi być, tak rozważaliśmy, albo tylko dla najbliższych, albo tak naprawdę dla wszystkich znajomych i wybraliśmy, że dla wszystkich znajomych.

Myślę, że będzie bardzo fajnie, dlatego, że troszeczkę tych ludzi w życiu się poznało, są fantastyczni, przyjeżdżają latem, jezioro, pogoda, słońce

Na pytanie prowadzącej, gdzie odbędzie się ślub, para odpowiedziała wątpliwym żartem:

Ślub odbędzie się "pod jabłonką" (śmiech), ale nic więcej nie zdradzę, bo nie mogę tego zrobić. W każdym bądź razie będzie fajnie, nad jeziorkiem, sympatycznie, woda, plaża, pozytywne emocje.

Już jakiś czas temu Wiśniewski zdradził, że planuje duży ślub. Potwierdziła to narzeczona lidera Ich troje:

Około 500. osób może być i robimy ślub plenerowy. Nie na sali.

To będzie wyjątkowy ślub, taki normalny, polski, typowy, fajny - dodał wokalista.

Biorąc pod uwagę fakt, że wokalista ogłosił swój ślub na Facebooku i stworzył publiczne wydarzenie, pod tytułem: "Ślub Michał Wiśniewski & Dominika Tajner", możemy zakładać, że gości będzie trochę więcej...

Miejmy nadzieję, że miłość, o której tak otwarcie mówią, przetrwa wszystko i nie będziemy świadkami kolejnego rozwodu artysty.

Michał Wiśniewski był już żonaty trzykrotnie. Z wokalistką Magdą Femme , następnie z tancerką i byłą "piosenkarką"  Mandaryną , a także z Anną Świątczak , z którą rozwiódł się w czerwcu zeszłego roku.

Czy to faktycznie będzie już ostatni ślub Michała Wiśniewskiego?

ralph

Zobacz także:

Największe przełomy w historii polskiego show-biznesu

Michał Wiśniewski wspomina Violettę Villas

Wiśniewski bierze czwarty ślub!

Więcej o: