Rozebrała się w telewizji na żywo. WIDEO

Kathy Griffin znów prowokuje.

Co zrobić, żeby poprawić krążenie krwi w sylwestrową noc tysiącom Amerykanów? Kathy Griffin ma to w małym palcu. Amerykańska aktorka komediowa i osobowość telewizyjna prowadziła sylwestrową relację na Times Square w Nowym Jorku dla stacji CNN. W pewnym momencie się rozebrała. Reakcja współprowadzącego dziennikarza Andersona Coopera była bardzo ciekawa.

O mój Boże! Czy ty sobie żartujesz? Przyrzekam wam! Mówiłem do was a kiedy się odwróciłem - powiedział David Cooper. - Gdzie jest znak?

Dziennikarz pokazał napis: "Żadnej nagości". Griffin w tym czasie podskakiwała, aby pokazać więcej swojego seksownego ciała. Spójrzmy prawdzie w oczy - dziennikarka, jak na swoje 51 lat, jest gorąca.

Skończył się występ Lady Gagi i ja się nią zainspirowałam - wytłumaczyła swoje zachowanie Griffin.

Griffin namawiała też współprowadzącego, żeby się rozebrał. Cooper nie był jednak aż tak wyluzowany. Kiedy prowadzący połączyli się z Davidem Gergenem, współpracownikiem CNN i byłym doradcą prezydentów (Richarda Nixona, Geralda Forda, Ronalda Reagana i Billa Clintona) Griffin powiedziała, że była w Gergenie zakochana i zdjęła ramiączko od stanika. Dziennikarka bezwstydnie flirtowała z nim na wizji. Kiedy usłyszała, że Gergen ma żonę powiedziała:

Stoję w bieliźnie na Times Square a ty chcesz mi powiedzieć, że nie będę panią Gergen?! To jest twój Biały Dom Davidzie Gergen - powiedziała Griffin pokazując swoje ciało.

Ta kobieta jest niesamowita! Już w przeszłości zdarzało jej się pojawiać w bieliźnie lub bikini tam, gdzie podobno nie wypada. Poniżej Griffin na rozdaniu nagród GLAAD Media Awards w Kalifornii w 2009 roku.

REUTERS/Fred Prouser

Zobaczcie sami popis Griffin.

 

Rudy

Zobacz także:

One mają rozmiar XXL i szczupłych partnerów

Wielkie(?) powroty artystów

Gwiazdy w rozkroku. Majtki Węgrowskiej i Kory

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.