Cyrus powiększyła sobie piersi?!

Wywiązała się międzynarodowa dyskusja.

Miley Cyrus bardzo chce udowodnić, że już dorosła. W tym celu na przykład pokazuje piersi. Oczywiście nie całe - tylko dekolt. Taki dekolt może być międzynarodowym tematem dyskusji. Pod warunkiem, że jest się amerykańską gwiazdką.

11 grudnia Miley Cyrus pojawiła się z ogromnym dekoltem i w towarzystwie Liama Hemsworth na imprezie "CNN Heroes" w Kalifornii. No i stało się! Cyrus wywołała niezwykle ważną, międzynarodową dyskusję pod tytułem: "Czy Cyrus powiększyła sobie piersi"?

Piersi gwiazdki wyglądały na duże - ale nie ogromne. Sama aktorka i piosenkarka, na wiadomość o pogłoskach, że powiększyła sobie piersi, podobno wybuchnęła śmiechem. Na swoim profilu na portalu Twitter.com gwiazdka napisała:

Dziękuję za komplement, ale te maluchy są prawdziwe. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją, że nie musisz być sztuczna, żeby być piękna.

My jednak pozostajemy czujni i nie będziemy obojętni wobec trapiącego ludzkość pytanie - dlatego zagłosujcie w naszej sondzie - czy Waszym zdaniem Cyrus powiększyła sobie piersi?

CAPITAL PICTURES/Tony Michaels/Roth Stock/Capital Pictures

AP/Dan Steinberg

AP/Dan Steinberg

Rudy

Zobacz także:

18-latki podbijają szołbiznes

Największe silikony świata

Polskie celebrytki od tyłu - wybierz najlepszą PUPĘ!

Czy Miley Cyrus powiększyła sobie piersi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.