Honorata Skarbek najczęściej wyszukiwana przez Polaków w internecie!

Jesteście ciekawi, jakie frazy najczęściej wpisują do internetu Polacy? Gazeta Wyborcza to sprawdziła!

Google co miesiąc prezentuje najczęściej wyszukiwane nazwiska, nazwy, frazy w specjalnym raporcie Google Zeitgeist [z niem. "duch czasu"]. W polskiej wersji raportu jak zwykle można znaleźć wiele ciekawostek na temat naszych zwyczajów w Internecie. Największą popularnością w kategorii nazwisk cieszą się:

Adele, Amy Winehouse, Honorata Skarbek, Andrzej Lepper, Maja Sablewska, Jan Pawł II, Kate Middleton, Ewa Farna, Grubson i Nicole Scherzinger.

Top 10 haseł wpisywanych przez Polaków w wyszukiwarkę Google nie jest zaskakujący. Szukamy największych portali i rozrywki:

nk, gry, allegro, facebook, onet, wp, youtube, poczta, google, tv.

To może mało ciekawe, jednak już bardziej interesujące są hasła, które w krótkim czasie uzyskały największą popularność. Są to:

kwejk, minecraft, facebook.pl, spis powszechny, x factor, sala samobójców, przepis na życie, prosto w serce, tablica.pl, adele

W zainteresowaniach kulinarnych Polaków największą poczytnością cieszą się przepisy na polędwiczki wieprzowe i sałatkę z ogórków . Najbardziej interesują nas podróże do Chorwacji i Bułgarii. Nasze ulubione zwierzęta to pieski boo . Najczęściej chcemy czytać o filmie 'Sala Samobójców' , a z koncertów najbardziej zainteresowała nas Rihanna w Polsce . Nasz ulubiony program w telewizji to X-Factor , a jeśli chodzi o wydarzenia sportowe, najczęściej wyszukujemy wszystkiego, co dotyczy Adama Kliczko .

Co najczęściej Wy wpisujecie do wyszukiwarki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.