Kotek Express: Załamanie pogody, apel papieża o zniesienie kary śmierci i sukces Włodarczyka

Chcesz być na czasie? Sprawdź, co wydarzyło się dzisiaj w Polsce i na świecie!

Benedykty XVI apeluje o zniesienie kary śmierci

Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, ze PiS chce kary śmierci, a dzisiaj papież zwrócił się z prośbą o coś wręcz przeciwnego... Podczas audiencji generalnej w Watykanie Benedykt XVI zaapelował do wiernych o podjęcie inicjatyw, mających na celu zniesienie kary śmierci we wszystkich państwach na świecie. A Wy jesteście za czy przeciw karze śmierci?

Kaczyński i Ziobro przed Trybunałem Stanu?

Klub SLD zajmie się wnioskiem o Trybunał Stanu dla prezesa PiS, byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego i byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry . Za naruszenie konstytucji lub ustawy, w związku z zajmowanym stanowiskiem, odpowiedzialność konstytucyjną przed Trybunałem Stanu ponoszą: prezydent, premier oraz ministrowie, prezes NBP, prezes NIK oraz członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Załamanie pogody

Już od dzisiaj możemy obserwować załamanie pogody. Złota, piękna jesień minęła i czuć pierwsze powiewy zimy. To dopiero początek... W tym tygodniu możemy jeszcze nacieszyć się w miarę znośnymi temperaturami, ale już od poniedziałku możemy spodziewać się gwałtownego ochłodzenia i opadów śniegu. Cieszycie się?

"Diablo" Włodarczyk obronił tytuł

"Diablo" Włodarczyk zwyciężył przez nokaut w 11. rundzie walki z Greenem, który wcześniej zapowiadał, że "zniszczy" polskiego zawodnika. Nie udało mu się...

Zmarł Paweł Komorowski

W wieku 81 lat zmarł reżyser Paweł Komorowski, twórca serialu "Przygody pana Michała" oraz filmów "Oko proroka" i "Syzyfowe prace".

George Michael jest chory na AIDS?

Muzyk, który w zeszłym tygodniu trafił na oddział intensywnej terapii, ciągle jest w bardzo ciężkim stanie. Nie oddycha samodzielnie, jego organizm nie reaguje na antybiotyki. Pojawiły się doniesienia, że przyczyną stanu Georga może być obecność wirusa HIV w jego organizmie. Istnieje nawet podejrzenie, że muzyk jest chory na AIDS...

Więcej o:
Copyright © Agora SA