Lady GaGa: Nowy Jork jest moim mężem

11 września miała miejsce rocznica zamachu na World Trade Center. Lady GaGa postanowiła opowiedzieć o tym, co czuła, gdy to widziała...
11 września byłam w mojej szkole. Pamiętam, że mój nauczyciel historii zebrał nas w jednej sali i wszyscy oglądaliśmy telewizję Nikt nie wierzył, że to się dzieje. Pobiegliśmy więc na dach, patrzyliśmy, jak druga wieża się zapada. Moja szkoła znajdowała się wiele kilometrów od WTC, ale niebo nad nami było czarne.  Nie jesteś w stanie opisać czegoś takiego. To zbyt okropne. Nie wierzyliśmy wtedy, że coś takiego może się przytrafić. Czasami nadal nie wierzę, że to się wydarzyło. Pamiętam, że wielu moich przyjaciół straciło członków rodziny. Ich życie zmieniło się na zawsze. To chwila, w której należy się łączyć i zrozumieć, że Nowy Jork zmienił się na zawsze i będzie już jedną wielką rodziną - wyznała Lady GaGa w wywiadzie dla MTV.

Postanowiła też przypomnieć fanom, jak wielkie znaczenie ma dla Lady GaGi Nowy Jork. Jest bardzo przywiązana do tego miasta i wiele jej piosenek jest nagranych na jego cześć. Która z nich jest najważniejsza?

Jedna z nich ma wyjątkowe miejsce w moim sercu - "Marry The Night" - jest szczególna, o moim mężu Nowym Jorku.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Lady GaGa i Taylor Kinney mają romans?

Madonna: Lady GaGa ma na moim punkcie obsesję

Lady GaGa w "The Simpsons"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.