18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Córka gwiazdora, heroina, seks i scjentolodzy. 18+

Poznała chłopaka i spędziła z nim resztę nocy, a on wszystko opublikował ze zdjęciami.

C órka gwiazdy rocka jest zobowiązana do zabawy i bywania. Taką drogą poszła Peaches Geldof, córką Boba (autora takich hitów jak miedzy innymi "I Don't Like Mondays"). W Wielkiej Brytanii ma opinię celebrytki, choć próbowała być modelką, dziennikarką, prezenterką i wokalistką. Niestety, najlepiej wychodzi jej imprezowanie.

Na jednym z amerykańskich portali pojawił się opis nocy spędzonej z Peaches , blisko do scenariusza "Kac Vegas" (dowodem są zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości kto się bawił). Chłopak poznał dziewczynę przypadkiem , zaczęło się od wspólnej pasji - tatuaży . Nocą w Hollywood próbowali znaleźć studio , w którym wytatuują im ich imiona. Po drodze okazało się, że oboje lubią heroinę, a Peaches przywiozła trochę z Anglii.

Kupili strzykawki i wrócili do domu. Wstrzyknęli narkotyki i zaczęli tańczyć nago w pokoju. Niestety, chłopak miał problem ze wzwodem, pomogły mu dopiero tabletki Cialis (odpowiednik Viagry) . Peaches podobno pomimo młodego wieku (ma 21 lat) jest bardzo doświadczona i otwarta .

Następne co pamięta to, że obudził się w saunie i wymiotował. Okazało się, że wspólnie pojechali do fitness centrum stworzonym przez scjentologów dla celebrytów . Po treningu oboje wrócili, a chłopak tego wieczoru wyleciał na wakacje do południowej Ameryki. Dopiero w samolocie zobaczył, że w aparacie ma zdjęcia upamiętniające noc (poniżej). Kilka tygodni zajęło mu dojście z kim spędził noc . Więcej nie zobaczył Geldof, ale swoją historią podzielił na forum w temacie "Jednonocne historie".

Do całości historii należy dodać, że wydarzyła się w dzień dziękczynienia .

Nie wiadomo, jak Peaches zareagowała na rewelacje chłopaka i czy w ogóle coś pamiętała. Poniżej kilka zdjęć z sesji.

Janus

Więcej o: