Katie Price topless i z nowym kochankiem

Peter Andre był wściekły, gdy zobaczył te zdjęcia. Była żona zabawia się z chłopakiem, a on zajmuje się dziećmi. Zamierza wykorzystać ten fakt!

On zajmuje się dziećmi, a ona - matka trójki dzieci - zabawia się w Hiszpanii ze swoim nowym chłoptasiem. Właściwie to określenie nie jest w jego przypadku trafione, bo Alex Reid jest potężnym mężczyzną i przy okazji zawodnikiem MMA.

Oczywiście i tam złowili ją paparazzi. Jordan i Alex całymi dniami przyklejali się do siebie, masowali, czule obejmowali się w basenie. Katie Price poczuła się na tyle swobodnie, że pokazała się niemal w całej okazałości. Wszystko zostało uwiecznione na aparacie i oczywiście zobaczył to Peter Andre .

 - Jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na walkę w sądzie o opiekę nad dziećmi, te zdjęcia mogą być dla niej bardzo szkodliwe - mówi źródło. 

Do Jordan również dotarło zamieszanie wywołane jej wyjazdem i tymi zdjęciami. Broniła się na swoim Twitterze.

 - Skoro Pete opiekuje się dziećmi, to nie chcę siedzieć sama w domu. Jestem tylko człowiekiem. Wyjechałam z przyjaciółmi, bo on wziął dzieci na tydzień. Wygląda na to, że wszystko, co robię, jest złe!

Wygląda na to, że tak...

Nowy chłopak Jordan lubi niegrzeczne zabawy

Grube gwiazdy jak by wyglądały?

Peter Andre: Nigdy nie zdradziłem żony!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.