Jackson miał sekretnego syna ZDJĘCIA

Siedział na pogrzebie razem z rodziną muzyka. Teraz czeka w LA na badania DNA.

Dzisiejsze wydanie "Daily Mail" odkryło tożsamość jednego z tajemniczych uczestników pogrzebu Michaela Jacksona (siedział wraz z rodziną w pierwszym rzedzie). Młodych chłopak, który nie ukrywał wzruszenia jest synem króla pop. Omer Bhatti ma 25 lat i odziedziczył po ojcu zdolności muzyczne. W wolnych chwilach zajmuje się rapowaniem.

Omer pochodzi z Norwegii . Z informacji jakie ujawnił jeden z przyjaciół Michaela wynika, że jest owocem jednonocnej znajomości z norweską fanką . Jackson wiedział o jego istnieniu i często się z nim kontaktował.

SCANPIX NORWAY /Frode Hansen / VG / SCANPIX / Forum

Początkowo dziennikarze zidentyfikowali go jako jedno z dzieci, którego talentem zachwycał się Michael. Dopiero teraz wyszło na jaw kim jest. Omer przebywa w LA gdzie czeka na testy DNA .

Według reporterów widać fizyczne podobieństwo miedzy nim a najmłodszym synem Michaela zwanym " Blanket". Jeśli wiadomość okaże się prawdziwa, Omer będzie najstarszym dzieckiem Jacksona.

Jak na razie ta historia przypomina legendy z cudownie ożywionymi członkami carskiego rodu Romanowów . Czekamy na więcej szczegółów, będziemy was informować na bieżąco.

Więcej o: