Trzecia seks taśma Paris Hilton

Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Paris musi stworzyć swoją trylogię.

Jeśli ktoś raz popełni głupotę - można zrzucić winę na młodość i beztroskę. Jeśli ktoś drugi raz zalicza podobną wpadkę - zaczynamy się zastanawiać, czy uczy się na swoich błędach, ale jesteśmy w stanie wybaczyć. Ale jeśli ktoś trzeci raz robi to samo - to już głupota!

Paris Hilton zgrywa się na cnotliwą dziewczynkę z dobrego domu, ale mało kto jej wierzy. I prawidłowo. Już dwukrotnie mieliśmy okazję podziwiać ją w akcji, a to z powodu seks taśm, które (przypadkiem lub nie) wyciekły do sieci. Dwie to za mało! Prawdziwa diwa musi mieć przynajmniej trzy.

Plotka o trzeciej taśmie została zasiana przez Marka Ebnera, który napisał książkę The Six Degrees Of Paris Hilton . Wiekopomne dzieło traktuje o życiu kolesia imieniem Darnell Riley i to właśnie on jest w posiadaniu seks taśmy, na której Paris Hilton zabawia się w nowojorskiej taksówce. Nagranie trwa 14 godzin (sic!) i został wykradzione z domu blond dziedziczki przez dwójkę rosyjskich dzieci!

Riley z chęcią odstąpił kopię, jednak oryginał pozostał w jego rękach. Zarzeka się, że to tylko kwestia dni jak nagranie ujrzy światło dzienne.

Można być głupim, ale żeby zgadzać się na nagrywanie.

Seks taśma Paris Hilton - słynne nagranie z gorącej kąpiel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.