Blake Fielder - Civil pisze sprośne listy!

I to wcale nie do swojej żony...***Uwaga! Tekst zawiera wulgarne cytaty.***

Jak się okazuje, mąż Amy Winehouse od jakiegoś już czasu pisuje listy miłosne do kobiety, której nigdy nawet nie widział na oczy , a same teksty z łatwością można podciągnąć pod literaturę nie tyle nawet erotyczną, co wręcz pornograficzną!

Blake Fielder - Civil , który przebywa obecnie w londyńskim więzieniu Pentonville, swoje seksualne fantazje wyjawia Melissie Goldstone , która odsiaduje wyrok za handel narkotykami w więzieniu Downview w Surry. Dziennik "The Sun" opublikował fragmenty jednego z listów, w którym Fielder - Civil rozwodzi się na temat seksu z Melissą w brudnej publicznej toalecie:

Będę zaciskał ręce na twojej szyi, a ty będziesz ssała mojego ch**a. Będziesz błagała, żebym cię przeleciał, a ja zapytam wtedy, czy jesteś brudną dzi**ą. W końcu spuszczę ci się na twarz.

W innym liście Blake twierdzi, że rozstał się z Amy, ponieważ zdradziła go dwa razy - z pomocnikiem swojego menagera Alexem Haynesem i z amerykańskim fotografem Blake'iem Woodem:

Ja i Amy zawsze będziemy blisko, ale zdecydowaliśmy, że lepiej nam będzie jako przyjaciołom. Podobno jesteśmy w wolnym związku (do niedawna nie miałem o tym pojęcia), ale ja tak nie chcę. Chcę mieć lojalną, słodką, zdzirowatą dziewczynę.

W kolejnych listach następują wizje pełne szalonego, pełnego przemocy grupowego seksu , w których mąż Amy dominuje nad uległymi mu kobietami. Blake twierdzi również, że Amy wie o jego korespondencyjnym romansie oraz o wspólnych planach, jakie on i Melissa mają po wyjściu z więzienia i chce podobno do nich dołączyć.

Zadziwiające jest, co więzienie robi z człowiekiem, ale jeszcze bardziej dziwi ogromny wpływ, jaki Blake ma na Amy, pomimo iż przebywa za kratkami. Co dopiero będzie, jak wyjdzie na wolność?

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.