Nicole Kidman pozowała nago w ciąży

Nicole Kidman zafundowała sobie sesję zdjęciową nago i "bardzo w ciąży".

Nicole Kidman wzięła udział w sesji zdjęciowej, pozując dla znanego fotografa Patricka Demarcheliera. Najnowsza plota głosi, że gwiazda poszła w ślad za Demi Moore, Christiną Aguilerą i Britney Spears, które pozowały nago będąc w ciąży, i również zdecydowała się na wystąpienie przed obiektywem, ukazując swoje ciało i brzuszek w całej okazałości!

Z podjęciem decyzji o pozowaniu nago Nicole czekała aż do teraz, ponieważ chciała, aby ciąża była zaawansowana i tym samym brzuszek odpowiednio dobrze widoczny.

Według niepotwierdzonych źródeł sesja zdjęciowa aktorki ma pozostawić po sobie pamiątkę jedynie w prywatnym albumie Nicole i zdjęcia nigdy nie mają trafić do prasy. Z tego względu gwiazda pozwoliła sobie ponoć na odrobinę więcej swobody, niż na przykład jej koleżanka po fachu Demi Moore, która, będąc przy nadzieji pozowała nago na okładkę magazynu "Vanity Fair" w roku 1991.

Sesja może i była pamiątkowa i nie do publikacji, ale ciekawe jak szybko te niby prywatne zdjęcia ciężarnej Nicole trafią do internetu? A może już są?

MK

Więcej o: