Kate Hudson ma nowego chłopaka!

Kate Hudson teraz woli kolarza.

Wiadomość o rozstaniu się Kate Hudson i Owena Wilsona dotarła do prasy zaledwie kilka dni temu, a już pojawiła się informacja, że aktorka znalazła sobie nowego faceta. Otóż Kate zamieniła Owena na byłego narzeczonego Sheryl Crow - znanego kolarza, mistrza świata i wielokrotnego triumfatora Tour De France Lance'a Armstronga. Według źródła z otoczenia aktorki, nowy romans trwa już jakiś czas:

Kate i Lance spotykają się już od kilku tygodni. Prasa pisała niedawno, że Kate jest zaręczona z Owenem. W rzeczywistości oni się już wcześniej rozstali, a Kate w sekrecie spotykała się z Lancem. Gdy Kate była jeszcze z Owenem, poznała Lance'a bardzo dobrze, jednak coś zaiskrzyło dopiero niedawno, podczas przyjęcia wydanego przez ich wspólnego znajomego. Od tamtego czasu oboje po cichu się spotykają.

Chyba zbyt pochopnie oceniliśmy Owena jako stronę, która "spaprała" sprawę. Wygląda na to, że w najgorszym razie wina leży po obu stronach i to Kate wyszła z całej sytuacji obronną ręką i z nowym chłopakiem, podczas gdy Owen został sam. Pozory mylą!

MK

Więcej o: