Matthew Fox opowiada dowcip z "LOST"

Gwiazdor serialu "Lost" Matthew Fox wyjawił prasie, że stara się teraz jeździć bardzo ostrożnie, żeby nie wylecieć z obsady. Bo jest taki dowcip...

Producenci serialu "Lost" zrobili z całej obsady przykładnych kierowców. Matthew Fox na przykład powiedział niedawno prasie, że teraz jeździ bardzo uważnie i z głową. Inaczej mógłby zostać odstrzelony w jednym z kolejnych odcinków i wywalony z obsady. Właśnie w ten sposób serial opuściła na przykład Michelle Rodridguez (serialowa Ana Lucia). Producenci zrezygnowali z Michelle po tym, jak została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu. Za inne wykroczenia drogowe plan zdjęciowy opuścili również inni, mniej znani, członkowie obsady. Matthew zażartował ostatnio:

Na planie mamy taki dowcip, że jak ktoś zostanie aresztowany za jazdę po pijaku czy inne wykroczenie drogowe, to później szybko zostaje zastrzelony w serialu, więc teraz jeżdżę bardzo wolno.

W sumie jest to jakiś sposób na walkę z wykroczeniami drogowymi. Na pewno podziałało na Foxa, co jest o tyle niesamowite, że Matthew jest znany z tego, że w samochodzie zamienia się w prawdziwego agresora. Całe szczęście, że teraz stara sie nie wychylać i jeździ ostrożnie - bez doktora Jacka Shepharda "Zagubieni" nie byliby już nigdy tacy sami.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.