Justin i Jessica Biel - najpiękniejsze ciała Hollywood

Spośród wszystkich gwiazdorskich par amerykańskiego showbiznesu Justin Timberlake i Jessica Biel zostali uznani przez magazyn "In Touch" za najpiękniejszy zestaw ciał w Hollywood.

Nasze gołąbeczki pobiły między innymi takie osiągnięcia natury jak Zac Efron i Vanessa Hudgens , Eva Longoria Parker i Tony Parker czy Fergie oraz Josh Duhamel i wylądowały z rozmachem na pierwszym miejscu tej jakże zaszczytnej listy hollywoodzkich piękności.

Tymczasem Justin nie osiadł na laurach i planuje w najbliższym czasie zająć się produkcją nowego reality show dla MTV. Nowe przedsięwzięcie zwać się będzie po prostu "The Phone" (telefon), a każdy jego odcinek będzie się rozpoczynał od pokazania dwóch dzwoniących telefonów komórkowych, ukrytych po dwóch stronach miasta.

Pomysł brzmi interesująco, a mając na uwadze fakt, że wszystko, czego ostatnimi czasy tknie się Timberlake, natychmiast zamienia się w złoto, można mieć nadzieję na kawał odjazdowego reality show. Plotek napisze coś więcej, jak tylko pozna szczegóły!

MK

Więcej o: