Nowa żona Davida Beckhama

David Beckham znany jest nie tylko z umiejętności świetnego żonglowania piłką, lecz także z niesamowitych podkładów miłości do swojej żony. Kocha ją do tego stopnia, że postanowił mieć dwie Victorie - jedną w domu, drugą...

...na lewym przedramieniu. Piłkarz z dumą prezentuje światu swój nowy tatuaż.

Mierzący kilkanaście centymetrów nabytek Beckhama przedstawia nagą Victorię leżącą na plecach w otoczeniu gwiazdek. Wart 2,500 funtów tatuaż został zaprojektowany na wzór ulubionego zdjęcia piłkarza - Posh w stylizacji na Bridget Bardot - które pochodzi z sesji dla magazynu Pop sprzed czterech lat.

- David jest zachwycony rezultatem - mówi źródło - Uważa, że Victoria to jego anioł, dlatego zdecydował się na umieszczenie jej wśród gwiazdek. Victoria czuła się zaszczycona tym pięknym gestem.

David Beckham ujawnił tatuaż, w czasie pobytu w Brazylii. Gwiazdor sportu pojawił się tam na początku tygodnia, aby symbolicznym kopnięciem na plaży rozpocząć działanie swojej szkółki piłkarskiej (Beckham Soccer Academy).

Tak jak inne tatuaże, tak i ten został zaprojektowany przez prywatnego tatuatora Beckhama , niejakiego Lou Malloya. Najnowszy nabytek jest już 11. na ciele piłkarza.. David jest mocno przywiązany do swoich dzieci, więc nie powinno nikogo dziwić, że utrwalił sobie imiona synów na klatce piersiowej. Oprócz tego ma wiele innych wzorów, m.in. całkowicie pokrytą prawą rękę od nadgarstka do ramienia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.