Keira Knightley idzie na studia

Brytyjska aktorka doszła do wniosku, że aktorstwo to zbyt niepewny chleb, z tego powodu zamierza pójść na studia. Keira Knightley chciałaby zdobyć wykształcenie, które w przyszłości pozwoli jej się utrzymać. Jaki kierunek?

Keira Knightley jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej zapracowanych gwiazd młodego pokolenia. Filmy z jej udziałem zarabiają miliony na całym świecie. Tymczasem sława i dobra passa nie sprawiły, że aktorka straciła zdrowy rozsądek. W najbliższym czasie zamierza ona podjąć studia, aby nie martwić się w przyszłości o własne utrzymanie.

Aktorstwo to taki zawód, gdzie ciągle jest się raz na wozie raz pod wozem. To jest właśnie to, co najbardziej w tym kocham - mówi 22-letnia gwiazda. - Jednak wiem, że nie będzie to trwało wiecznie i przyjdzie czas na zmianę. Jeszcze nie umiem powiedzieć, co to będzie, ale jak się dowiem, to pójdę na uniwersytet.

Keira zdradziła również, iż chciałaby, aby rok 2008, był mniej pracowity niż poprzedni.

Pracuję zdecydowanie za dużo. W poprzedni weekend np. były to 32 godziny z rzędu. Przecież chodzi o to, by pracować, aby żyć, a nie na odwrót.

Keira Knightley stała się znana przede wszystkim z roli w przebojowym cyklu "Piraci z Karaibów". Od tamtej pory jej telefon się wręcz urywa.

Więcej o: