David Beckham rozbierze się dla Armaniego

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek ciała Davida Beckhama! Piłkarz pokaże to i owo w nowej kolekcji bielizny Armaniego! Na pewno będzie na co popatrzeć!

Piłkarz podpisał kontrakt z domem mody Giorgio Armani, opiewający na 20 milionów dolarów . Tym samym znany na całym świecie piłkarz stał międzynarodowym ambasadorem marki, a dokładniej bielizny Armaniego, którą będzie reklamował.

David Beckham swoją niebywałą popularność zawdzięcza nie tylko umiejętnościom sportowym, lecz przede wszystkim urodzie, która już nie raz wykorzystywana była w kampaniach reklamowych największych marek świata np. Adidas, Vodafone, Motorola.

W światku mody mówi się, że duży wpływ na wybór Beckhama , miała zażyłość, jaka łączy go z założycielem marki, 73-letnim Giorgio Armanim . Legendarny projektant dość często bywa u brytyjskiej pary od czasu ich przeprowadzki do Los Angeles.

Wzajemna zażyłość była zdecydowanie kluczowa w tej sprawie. Giorgio i David bardzo dobrze się dogadują, więc to przede wszystkim Giorgio zadecydował o jego wyborze - zapewnia znajomy projektanta - Nie oznacza to, że Armani nie widzi w tym korzyści zawodowych, w końcu jest tylko kilku mężczyzn o takiej sile przebicia jak David.

Zdjęcia do nowej kampanii już się rozpoczęły, a biorą w nich udział najlepsi fotografowie na świecie. Billboardy i reklamy w gazet będzie można podziwiać już wiosną.

Nie możemy się już doczekać!

Plotki o gwiazdach z Wysp znajdziecie TUTAJ!

Więcej o: