Mąż Amy Winehouse aresztowany!!!

Zeszłej nocy policja wkroczyła do mieszkania Amy Winehouse i jej męża na londyńskim Camden Town. Blake Fielder-Civil został aresztowany pod zarzutem przekupowania świadka w procesie, który miał się rozpocząć w przyszłym tygodniu. Grozi mu wysoka kara. Biedna Amy...

"Kocham cię skarbie. Dam sobie radę" - tyle zdołała powiedzieć swojemu mężowi Amy , zanim ośmiu policjantów odwiozło go na posterunek.

Wczoraj, późnym wieczorem, grupa specjalnie przygotowanych funkcjonariuszy podjechała pod mieszkanie pary pod jej nieobecność. Dokonano przeszukania, które miało na celu potwierdzenie, iż Fielder-Civil zamieszany jest w sprawę łapówki.

Para pojawiła się po kilku godzinach i mąż Amy Winehouse został zakuty w kajdanki. W tym samym czasie aresztowano również trzech innych mężczyzn, których udział w całej sprawie musi zostać wyjaśniony.

Wszystko zaczęło się jakiś czas temu: Blake Fielder-Civil i jego kolega, Michael Brown, wplątali się w sprzeczkę w jednym z londyńskim pubów. Efektem bójki było poważne uszkodzenie ciała pracującego w pubie barmana, Jamesa Kinga . Proces w tej sprawie miał się ruszyć na początku przyszłego tygodnia. Obaj mężczyźni podejrzani są o proponowanie Kingowi 200 tysięcy funtów za wycofanie zeznań z policji oraz wyjazd do Hiszpanii przed rozpoczęciem postępowania sądowego.

Sprawa mogłaby nie wyjść na jaw, gdyby nie dwóch mężczyzn o imionach Ant i Jay, którzy skontaktowali się z prasą. Twierdzili, iż są w posiadaniu materiału, który jest istotnym dowodem w całej sprawie. Miał on przedstawiać Kinga, który wygłasza obietnicę, iż wycofa zarzuty dla dobra swego oraz swojej rodziny. Dodatkowo panowie "pilnowali" świadka. Mężczyźni również zostali wczoraj zatrzymani przez policję.

Kara w takich przypadkach może być bardzo wysoka. Kontrowersyjna wokalistka powinna zacząć się oswajać z nieobecnością męża.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.