Wentworth Miller jest opryskliwym gejem?

Co Wam przychodzi jako pierwsze do głowy, gdy słyszycie słowa "Wentworth Miller"? Milionom fanek na całym świecie jego imię i nazwisko nieodłącznie kojarzy się z przymiotnikami "boski", "zabójczo przystojny", "uroczy", "miły" i "dzielny". Poza tym jest to dla nich jedyny godny synonim dla "księcia z bajki". Niestety, bajki bajkami, ale prawda o aktorze może być zupełnie inna. Osoby, które pracują z nim na co dzień na planie trzeciego sezonu Prison Break twierdzą, że Went jest zakompleksionym, zadufanym w sobie, opryskliwym homoseksualistą , któremu woda sodowa uderzyła do głowy...

Oto wstrząsające wyznania współpracowników Wenta.

Wentworth jest bardzo zarozumiały i zapatrzony w siebie. Zdaje się, że kompletnie stracił nad tym kontrolę. Zachowuje się jak rozpieszczona księżniczka - pomiata ludźmi i poniża ich. Chyba woda sodowa uderzyła mu do głowy - zabronił odzywać się do siebie statystom pracującym na planie trzeciego sezonu Prison Breaka, a przecież sam przez wiele lat pracował na planie właśnie w tej roli. Na plan przychodzi z własną ekipą służących, którzy są wytresowani tak, by spełnić każde jego życzenie. Kiedy zaś coś idzie nie po jego myśli wpada w furię i krzyczy na wszystkich wysokim, piskliwym głosem!

Przyznajemy, że jesteśmy zaskoczeni tymi doniesieniami. Wentworth zawsze wydawał nam się miłym i pogodnym facetem. Źródła magazynu "The National Enquirer", w którym opublikowano te rewelacje, donoszą jednak, że Miller istotnie taki jest, ale tylko przed obiektywami kamer.

To kompletny sztywniak! Cała jego odwaga i bohaterstwo znikają w momencie wyłączenia kamer.

Informator magazynu chwali za to Dominica Purcell'a, czyli serialowego Lincolna - brata granego przez Wenta Michaela Scofielda. Dominic stara się być miły i uprzejmy dla wszystkich członków ekipy - bez względu na to, czy ma do czynienia z aktorką, czy zwykłym statystą.

Przykro nam, ale to nie jest wcale koniec złych wieści dla fanek Wentwortha Millera. Kilka dni temu paparazzi przyłapali go na spacerze ze znajomym - aktorek Lukiem MacFarlane, który jest młodszy od Millera o 8 lat. Niby nie ma w tym nic dziwnego, ale niestety na spacerze się nie skończyło. Chłopcy spędzili ze sobą cały dzień - widziano ich między innymi na wspólnych zakupach, w kawiarni, w galerii sztuki, aż wreszcie znikających wspólnie w mieszkaniu Wentwortha.

Na upartego ciągle można by twierdzić, że zachowują się jak zwykli przyjaciele, ale warto wiedzieć, że Luke MacFarlane publicznie przyznał się do bycia gejem i miał już kilku "oficjalnych" partnerów, między innymi znanego z Grey's Anatomy TR Knight'a.

Więcej o: