Największe kusicielki w Hollywood

Gwiazdy, a szczególnie popularne aktorki, nie mają czasu na poznawanie nowych ludzi, zatem miłości szukają nigdzie indziej jak na planie filmowym. Nazwiska Penelope Cruz, Angeliny Jolie czy Sienny Miller wywołują popłoch wśród żon partnerujących im aktorów. Tygodnik "Gala" wskazuje palcem największe uwodzicielki fabryki snów, które nie baczą na środki, aby osiągnąć swój cel.

Sienna Miller

W przypadku blonwłosej (aczkolwiek niekoniecznie) aktorki problem jest naprawdę poważny. Swojego najsłynniejszego partnera, Jude'a Lawa , poznała na planie filmu "Alfie". W tym czasie Jude rozwodził się z Sadie Frost, co nie przeszkadzało mu w spotykaniu się z nimi obiema i Kate Moss. Później to aktor popełnił błąd i przedstawił Siennie Davida Craiga , z którym ta poźniej była związana. Jednak to nadal nie było to. Po wyjeździe do USA nawiązała bliższą znajomość z Haydenem Christensenem , a gdy powróciła do Europy, zbliżyła się do P.Diddy'ego . Nadążyliście?

prphotos

Penelope Cruz

To właśnie dla uroczej Hiszpanki Tom Cruise porzucił długoletnią małżonkę, Nicole Kidman. Dlaczego po trzech latach ich związek się rozpadł, nie wiadomo. Być może powodem była zaawansowana przypadłość Toma zwana scjentologią. W każdym razie Penelope pocieszyła się rolą w filmie "Sahara", a raczej Matthew McConaugheyem . Filigranowa aktorka ma również na swoim koncie rozpady związków Kylie Minogue z Olivierem Martinezem oraz Scarlett Johansson z Joshem Hartnettem . Wśród jej filmowych trofeów wymienia się też Nicolasa Cage'a . Ostatnio wiele się mówi na temat zdjęć, na których trzyma za rękę, też żonatego, Bono. Diablica z anielską twarzyczką?

prphoto

Angelina Jolie

Wymienić filmowych partnerów Angeliny Jolie, z którymi miała romans, jest tak trudno jak wymienić cyfry po przecinku liczby pi. Warto wspomnieć o flirtach, które zaowocowały ślubem: pierwszy mąż aktorki to poznany na planie "Hakerów" Jonny Lee Miller , drugi - Billy Bob Thornton , po którym pozostał tylko cień tatuażu na lewym ramieniu Angie. Najbardziej kontrowersyjną zdobyczą jest Brad Pitt . Do końca utrzymywali swój związek w tajemnicy i gdyby nie dziecko, pewnie nadal udawaliby znajomych z pracy.

Angelina Jolie i Brad Pitt (Photorazzi)

Julia Roberts

Gdy jedna z największych "złodziejek facetów" postanowiła zakończyć burzliwe życie i ustatkować się, po prostu kupiła sobie męża. Za rozwód Daniela Modera Julia zapłaciła jego żonie 200 tysięcy dolarów. Dziś stanowią szczęśliwą rodzinę, ale czy w tym wypadku przyznanie racji, że "cel uświąca środki", nie byłoby nadużyciem?

Gala

Denise Richards

Ten przypadek to chyba szczyt podłości. Po rozwodowych przejściach z wiecznym chłopcem, Charlie Sheenem , aktorka postanowiła zabrać się za męża Heather Locklear , która była przez długie lata jej sąsiadką i najlepszą przyjaciółką. Obecnie Denise nadal jest z Richie'm Samborą , ale jak długo?

Gala

Tori Spelling

Okoliczności narodzin tego związku mogłyby sugerowac, że uczucie Tori Spelling i Deana McDermotta , było naprawdę silne. Strzała amora w ich przypadku była tak naostrzona, że postanowili równocześnie wnieść pozwy rozwodowe i od razu się zaręczyć. W owym czasie oboje mieli własne rodziny. Dziś, kiedy jest już na świecie owoc ich miłości, nadal wyglądają, jakby poznali się wczoraj.

prphoto

Britney Spears

Na deser reprezentantka innej branży - Britney Spears (nie liczę oczywiście filmu "Dogonić marzenia"). Swojego drugiego męża, Kevina Federline'a , piosenkarka wypatrzyła wśród tancerzy Justina Timberlake'a. Spodobał się jej do tego stopnia, że była w stanie iść po trupach, aby go zdobyć. To dla niej K-Fed porzucił dziewczynę, Shar Jackson, która była w ciąży z ich drugim dzieckiem. Niestety okazało się, że młode małżeństwo nie przetrwało i Brit jest już oficjalnie rozwódką.

Kevin Federline (Photorazzi)Britney Spears (Photorazzi)

Wśród naszych rodzimych gwiazd tez mamy się czym pochwalić. Pamiętacie może, że związek Dody i Radka Majdana też podszyty był rozwodem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.