Samotna Kasia Bujakiewicz

O tym, że Kasia Bujakiewicz nie ma szczęścia do facetów wiemy nie od dzisiaj. Aktorka wielokrotnie w wywiadach opowiadała o zawodach miłosnych, jakie ją w życiu spotkały. W rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" Kasia przyznała, że nie szuka faceta na siłę i nie ma zamiaru płakać nad swoim losem.

Aktorka, która jakiś czas temu przyznała, że ma dopiero 35 lat i w związku z tym ma jeszcze czas na ustatkowanie się, magazynowi "Świat i ludzie" powiedziała, że w życiu spotyka dwa typu facetów:

Takich, którzy chcieliby mnie udomowić, albo takich, którzy oczekują, że poprowadzę ich przez życie za rękę. A ja nie chcę ani surowego ojca ani jakiegoś nieporadnego synka. Chcę mieć partnera. Nie będę jednak szukać go na siłę.

Kasia nie odrzuca możliwości spędzenia życia w samotności.

Dopuszczam do siebie taką myśl. I nie mam zamiaru płakać nad swoim losem. Mam już plan B.

A jaki jest plan B Kasi Bujakiewicz? Aktorka chce być najlepszą ciocią na świecie dla dzieci swojej wieloletniej przyjaciółki Anny Przybylskiej.

Nie mam zamiaru zmarnować sobie życia tylko dlatego, że nie wydam na świat potomstwa. Jeśli mi się nie uda zostać mamą, będę zajmowała się dziećmi koleżanek. Ania Przybylska ma dwójkę cudownych maluchów. Planuje trzecie dziecko. Roboty dla mnie nie zabraknie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.