Młynarska i Kret znów są razem?

Według "Faktu" spędzili razem sylwestra. Czemu Agata Młynarska twierdzi, że nie utrzymuje żadnych kontaktów ze swoim byłym?
Jarek po prostu zniknął z mojego życia. Od momentu, kiedy się rozstaliśmy, nie widzieliśmy się ani razu - powiedziała niedawno Agata Młynarska w rozmowie z magazynem "Show"

Uwierzyliśmy, bo i po co Agata Młynarska miałaby spotykać się z facetem, który na łamach "Vivy" zwierzał się z tego, jaki to był nieszczęśliwy w związku z nią. Jak się okazuje, Jarosław Kret ma zupełnie inne zdanie na temat jego kontaktów z prezenterką, niż ona sama.

Moje relacje z Agatą są bardzo dobre. Mogę nawet powiedzieć, że są lepsze niż poprawne - zdradził "Faktowi" Jarek.

Gazeta zrobiła śledztwo w tej sprawie i postanowiła dowiedzieć się, czyja wersja jest prawdziwa. Okazje się, że to Jarek mówi prawdę. Po imprezie sylwestrowej zorganizowanej przez Polsat na placu Konstytucji Kret i Młynarska bawili się wspólne w warszawskim lokalu. Jak dowiedział się "Fakt", para nie szczędziła sobie czułych gestów i przez całą imprezę była blisko. Czemu więc Agata twierdzi, że Jarek zniknął z jej życia? Może tym razem chce uniknąć zainteresowania mediów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.