Ekspert: "Mateusz nie umie ściągać majtek"

Robi to jak gej - to opinia Dawida Ozdoby. Bardziej znanego jako byłego Edyty Herbuś.

Dawid Ozdoba od 10 lat razem ze swoimi kolegami z grupy "BadBoys" robi męski striptiz na imprezach zamkniętych oraz wieczorach panieńskich. Praca się opłaca, ponieważ kobiet chętnych obejrzeć półnagich, umięśnionych mężczyzn jest bardzo dużo. Jak to jest rozbierać się przed piszczącymi kobietami, sprawdził na własnej skórze Mateusz Damięcki , który w serialu "Teraz albo nigdy" grał chłopaka, tańczącego w stroju Zorro przed kobietami. Jak jego pląsy ocenia Dawid ?

To, co on wyprawia, jest żałosne. Rozbiera się jak, za przeproszeniem, jakiś gej! Jego taniec jest po prostu straszny. Ja bym się wstydził wystąpić w przebraniu Zorro. Nie można tak tego, za przeproszeniem, gejowsko robić! To musi być układ na scenie, zabawa i taniec - zdradził "SE" Dawid.

Naprawdę nie chcemy wiedzieć, skąd Ozdoba wie jak rozbierają się homoseksualiści. Nam taniec Mateusza bardzo się podobał. Widać było, że chłopak był speszony, ale starał się wyglądać wiarygodnie. Widać, że Dawid powie wszystko, żeby tylko było o nim głośno.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.