Mateusz Kirstein i Marcin Sawicki poprowadzą "Got Talent"?

Kto to?

Powoli dobiegają końca castingi do programu "Got talent", który już od września pojawi się w ramówce TVN. Gospodarzem show będzie prawdopodobnie Marcin Sawicki. To dziennikarz, który prowadził z Martyną Wojciechowską "Studio Złote Tarasy", a teraz współpracuje z "Dzień Dobry TVN".

Marcin Sawicki, Martyna WojciechowskaMarcin Sawicki, Martyna Wojciechowska Marcin Sawicki, Martyna Wojciechowska/kapif

Drugim prowadzącym ma być Mateusz Kirstein, dyrektor programowy Planeta FM oraz były partner Ewy Drzyzgi z show "Studio Złote Tarasy".

Chcemy aby format miał swoje twarze. Szukaliśmy profesjonalistów, ale niekojarzących się masowej widowni z innymi projektami. Nazwiska gospodarzy ujawnimy oficjalnie w ciągu dwóch tygodni - tłumaczy portalowi "Wirtualnemedia.pl" Wojciech Iwański, reżyser programu.

Kto zasiadł w jury? Tego producenci show nie chcą zdradzić, ale przekonują, że są to znane twarze, przed którymi wiele osób chciałoby zaprezentować swój talent.

Jeśli myślicie o udziale w programie, musicie mocno się sprężyć, bo ostatni casting do programu rusza w najbliższy weekend w Chorzowie. W przesłuchaniach do tej pory wzięło udział aż 1600 osób. Do półfinałów przejdzie 32 uczestników, a w finale zostanie już tylko 9 utalentowanych wykonawców.

Więcej o: