Mama Rusin: Kinga zakochaj się!

Pani Maria marzy o tym, żeby zobaczyć swoją córkę naprawdę zakochaną!

Życie Kingi Rusin z pozoru wydaje się idealne. Kinga ma dwie piękne córki, prowadzi poranne programy i popularne show rozrywkowe w telewizji. Do szczęścia brakuje jej tylko faceta. Mama Kingi , martwi się o córkę, która dużo pracuje i nie ma czasu na miłość.

Chciałabym jeszcze kiedyś zobaczyć Kingę tak naprawdę zakochaną. Takich emocji jak w prawdziwej i szczerej miłości nie ma w żadnej, nawet najbardziej satysfakcjonującej pracy - mówi "SE" pani Maria.

kinga rusin, hanna liskinga rusin, hanna lis kinga rusin, hanna lis/Piotr Podlewski/Eastnews

Tylko, że zakochać się wcale nie jest tak łatwo. Zwłaszcza gdy jest się tą "znaną panią z telewizji", która nie raz już pokazała, że potrafi doskonale poradzić sobie bez mężczyzny . Kinga jest samodzielna, a faceci tego nie lubią. Prezenterka zdaje sobie z tego sprawę, bo w jednym z wywiadów przyznał, że faceci się jej boją, ponieważ jest silną babką.

Mama zawsze chciała, żeby wszystkim dookoła było dobrze, żeby ludzie byli życzliwi i uśmiechnięci, żeby nie mieli problemów. Może stąd to jej życzenie...? Wie, że jest mi teraz bardzo dobrze, ale może jej własne doświadczenie podpowiada jej, że do pełnego szczęścia trzeba jeszcze czegoś... Cóż, mamy trzeba słuchać - mówi "SE" Kinga.
Więcej o: