Urbańska kontra Górniak - będzie wojna?

Cicha rywalizacja pomiędzy Nataszą Urbańską a Edytą Górniak powoli nabiera rumieńców. Dotychczas to Edyta uchodziła za tą piękniejszą i zdolniejszą. Czasy się zmieniają i gusta Polaków również...

W poniedziałek Natasza Urbańska zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki. Ta nagroda jest dla niej wyjątkowa nie tylko dlatego, że została przyznana przez czytelników "Vivy", ale też dlatego, że pokonała Edytę Górniak. Na linii Górniak - Ubrańska zawsze było gorąco. Edyta w trakcie programu "Jak oni śpiewają" nie szczędziła Urbańskiej słów krytyki.

Od paru tygodni mówi się głośno o tym, że Józefowicz przez lata starał się nauczyć Nataszę tego czego nauczył Górniak. Różnica jest jednak taka, że Edyta nigdy nie była związana z Januszem. Z wywiadów z Nataszą Urbańską łatwo można wywnioskować, że jest ona zafascynowana Januszem i ufa mu bezgranicznie.

KJ/Forum

RN/Forum

Natasza miała "dogonić" Górniak , a tymczasem już na początku swej drogi ją "przegoniła" przynajmniej w plebiscycie "Vivy". Jeśli ucierpiało na tym ego Edyty to będzie wojna!

Więcej o: