Kto wygra "Gwiazdy tańczą na lodzie"? Głosuj!

Już dziś okaże się, kto wywalczy statuetkę Diamentowej Pary w show Dwójki "Gwiazdy tańczą na lodzie". Do rywalizacji staną Olga Borys i Rafał Mroczek. Na kogo stawiacie? Głosujcie w sondażu Plotka!

"SE" jest przekonany, że program wygra Olga Borys , która razem ze swoimi partnerem Sławkiem Borowieckim, całymi dniami przygotowuje się do programu. Aktorka i tancerz ćwiczą różne skomplikowane figury oraz niebezpieczne podnoszenia.

W dzisiejszym odcinku obie pary finałowe zatańczą aż po trzy tańce. Olga jeden ze swoich układów wykona do piosenki Dody "Szansa". Być może aktorka chce się trochę podlizać Dodzie, która zdaniem, osób związanych z programem może być w finale może być bardzo krytyczna i ostra.

Rafał Mroczek również ciężko trenuje do ostatniego odcinka, a w przerwach pomiędzy próbami chodzi ze swoją partnerką na tor gokartowy.

O Rafale było ostatnio głośno za sprawą rankingu najpopularniejszych aktorów serialowych, jaki przygotował miesięcznik "Film". Mroczek otrzymał od krytyków filmowych tylko 2 punkty na 10 możliwych. Oby dziś w finale poszło mu lepiej. Bo Rafał tańczyć na lodzie umie bardzo dobrze, ale granie w serialu to już mu nie wychodzi...

fot. Renata Dabrowska / AG

Więcej o: