Doda pisze bzdurne teksty? Głosuj!

Elżbieta Zapendowska słynie w polskich show-biznesie z ciętego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi. Zdaniem jurorki programu "Jak oni śpiewają" Mandaryna jest głucha jak pień, a Andrzejewicz to gwiazdka jednego sezonu. A co myśli o Dodzie? Cóż wieszczem, to według Eli, ona nie jest. Głosuj w sondażu Plotka!

W rozmowie z tygodnikiem "Super TV" Zapendowska zdradziła, co sądzi na temat talentu wokalnego i twórczości Gosi Andrzejewicz.

Gosia śpiewa poprawnie, ale dla mnie to gwiazda jednego sezonu, bo nie ma nic do powiedzenia w swoich piosenkach. To, co ona śpiewa, cała jej stylistyka, podoba się pewnie 15-letnim dziewczynkom. Dla mnie nie jest gwiazdą.

agencja gazeta fot. alina gajdamowicz

Ela jest przekonana, że z beztalencia nie da się zrobić gwiazdy, ponieważ ludzie prędzej czy później zorientują się, iż taka osoba nie potrafi śpiewać.

Przynajmniej trzeba mieć słuch. Oczywiście ostatnio pojawiły się takie gwiazdki w rodzaju Mandaryny - dziewczyny głuchej jak pień, ale potrafiącej tańczyć. One robią karierę, która nagle się urywa, bo wszyscy wreszcie dostrzegają, że taka osoba nie potrafi śpiewać. Ludzie nie są durni, nie da się ich długo oszukiwać.

kapif

Zapendowska poznała Dodę w Teatrze Buffo i przez długi okresu udzielała jej lekcji śpiewu. Co sądzi na temat swojej uczennicy?

Dodę znam, ona jest szalona, lubi skandale wokół siebie. Wybrała sobie taką a nie inną metodę zaistnienia w mediach. Co do dokonań artystycznych Dody muszę powiedzieć, że w swoich tekstach pisze bzdury i w dodatku nieładną polszczyzną. Z punktu widzenia muzycznego, jej utwory są - delikatnie mówiąc - lekkopółśrednie. Dlatego nikt mi nie wmówi, że za 10 lat jej piosenki będą wciąż grane.

Nie sposób się z Elą Zapendowską nie zgodzić.

Jeśli nie wierzycie w to, że Mandaryna jest głucha jak pień, to posłuchajcie tego.

Doda pisze bzdury? Wsłuchajcie się w słowa refrenu piosenki "Szansa".

Doda, Mandaryna czy Gosia Andrzejewicz, która jest największym beztalenciem? Głosuj w sondażu Plotka!

Więcej o: