Józefowicz winny za porażki Urbańskiej!

Co przyczyniło się do klapy "Przebojowej Nocy" i jej głównej gwiazdy, Nataszy Urbańskiej? Zbytnie mieszanie się pewnego jegomościa...

Odkrył ją, szkolił i z czasem stał się jej partnerem życiowym - Janusz Józefowicz . Mimo iż oficjalnym menadżerem tancerki jest Wiktor Kubiak, to do Józka zawsze należało ostatnie słowo - twierdzi "Życie na gorąco".

Wielu znajomuch Urbańskiej uważa, że to był właśnie największy problem. Natasza ma potencjał, ale nie ma go gdzie pokazać. To zapewne przez Janusza nie miała jak rozwinąć skrzydeł. Jej filmowe role ograniczają się jedynie do serialu "Fala zbrodni" i epizodu w "Sztosie". Aż przyszedł program "Jak Oni śpiewają".

To dzięki niemu Natasza zaistniała dla szerszej publiczności, a Janusz wpadł na pomysł "Przebojowej Nocy" . Chciał zrobić z niej gwiazdę! Co z tego wyszło, wszyscy doskonale wiemy. Klapa, klapa i jeszcze raz klapa. Dlaczego? Wszyscy twierdzą, że za dużo w programie było Janusza, na czym traciła Natasza.

"Jeżeli Natasza się nie usamodzielni, mężczyzna, który miał jej pomóc, może przyczynić się do zbyt szybkiego końca jej kariery" - przewiduje tygodnik.

Może tancerka powie w końcu: Józek nie daruje ci tej nocy (w sensie przebojowej)!

Więcej o: