Rafał Mroczek i Mateusz Damięcki - co ich łączy?

Obaj są utalentowani, pracowici i niesamowicie ambitni. Rafałowi Mroczkowi i Mateuszowi Damięckiemu bardzo zależy na tym, żeby wygrać programy rozrywkowe, w których biorą udział. Problem w tym, że ich wielkie ambicje odbijają się na zdrowiu kobiet, z którymi tańczą...

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Ewa Szabatin zasłabła ze zmęczenia na jednym z treningów do programu "Taniec z gwiazdami".

Dzisiaj "Fakt" donosi, że partnerka Rafała Mroczka - Aneta Kowalska, występy z popularnym aktorem przypłaca wieloma, poważnymi kontuzjami.

Jedna z osób pracujących przy programie, powiedziała gazecie, że jeszcze nie widziała tak bardzo poobijanej łyżwiarki. Parę dni temu mówiło się nawet o tym, że Aneta zrezygnuje z udziału w programie, ponieważ ma przetrąconą miednicę.

Czy Mroczek do sukcesu dąży jak czołg?

Zdaniem gazety zdecydowanie: tak. Aktor trenuje po cztery godziny dziennie i dzięki temu jest jednym z najlepiej tańczących uczestników show. W programie "Taniec z gwiazdami" też robił wszystko żeby zdobyć Kryształową Kulę. Wtedy wygrał dzięki talentowi i romansowi z Anetą Piotrkowską. Publiczność programu Dwójki nie nabierze się już na kolejna wielką miłość Mroczka, dlatego aktorowi został już tylko taniec.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.