Sandra Lewandowska i Michał Skawiński - będzie romans?

Sandra Lewandowska i Michał Skawiński spędzają ze sobą coraz więcej czasu - alarmuje (chyba posła Maksymiuka) "Fakt". Tancerz i posłanka nie ograniczają swoich spotkań już tylko do treningów w szkole tańca, ale też spotykają się na mieście. Czy to oznacza, że Sandra znudziła się już swoim adoratorem 60-letnim posłem Samoobrony Januszem Maksymiukiem. I "pójdzie w tango" ze Skawińskim?

Na pewno na czas treningów do "Tańca z gwiazdami" poseł musi pójść w odstawkę , ponieważ Sandra ćwiczy wiele godzin dziennie i spędza dużo czasu na rozmowach z Michałem. Skawiński jest młodszy od posła Maksymiuka o 34 lata. Tancerz podoba się kobietom, bo jest wysportowany, przystojny i kulturalny.

Na stronie "Tańca z gwiazdami" przeczytaliśmy, że Michał tańczy od 17 lat i jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerkańskich i standardowych. Skawiński odnosił wiele sukcesów w tańcu, ale znalazł też czas na naukę. Tancerz ukończył wrocławski AWF został dyplomowanym trenerem-instruktorem tańca sportowego i instruktorem tenisa ziemnego.

Sandra w rozmowie z "Faktem" wychwalała swojego instruktora pod niebiosa.

Jest przystojny. Ale to mój trener. Jego życiem jest taniec. Nawet jak stoi, to wykonuje ruchy. Do tego to dobry nauczyciel. Bardzo mu zależy, abym wypadła jak najlepiej. Jest bardzo miły, kulturalny.

Lewandowska powiedziała też, że w ciągu najbliższych dni planuje po treningu spotkać się z Michałem i obejrzeć z nim materiały filmowe z poprzednich edycji programu.

Chcemy pooglądać na laptopie, jak tańczyły pary z poprzednich edycji tego programu. Powinniśmy się częściej spotykać, by rozmawiać o choreografii.

Maserak z Foremniak, Hakiem z Cichopek czy Głogowska z Gąsowskim też na początku spotykali się tylko po to, żeby porozmawiać o choreografii. Jak się skończyły te rozmowy - wszyscy wiemy. Jak będzie z Sandrą i Michałem - czas pokaże. My na pewno będziemy im kibicowali w trakcie programu.

Więcej o: